“Egy kis amerika”
Rock Burger Bár értékelése

Rock Burger Bár
Értékelés időpontja: 2017. december 15. mobiltelefonon

A hely hangulata tökéletes. A kiszolgálás abszolút baráti hangulatú. A burgerek nagyon jók. Csak ajánlani tudom:)

Köszönet neki: Nemeti95

Értékelés időpontja: 2017. október 12. mobiltelefonon

Legjobb burgert ettem életem során ,nagy élmény volt !
Köszönöm
Mindenkinek ajánlom ! #rock1000rel

Köszönet neki: Liszkóczi B
Értékelés időpontja: 2017. október 12.

Most, 2016-ban, pláne, hogy 2017 van, arról nem is beszélve, hogy lassan 2018 lesz, mindenhol megtanultak hamburgert készíteni. A recept egyáltalán nem bonyolult: jó minőségű marhahús kell bele, jobb esetben félig átsütve. Meg a többi. Szinte bárki képes megcsinálni és bizony meg is csinálja. Ez remek hír nekünk, hamburger-imádóknak, hiszen úton-útfélen ehetünk jót. És eszünk is. Aztán egyszer csak felmerül, hogy melyik a kedvenc helyünk, nekünk meg fogalmunk sincs, hogy melyik a kedvenc helyünk, mert mindegyik az. Mindegyik tök jó, mindegyik jó minőségű húsból van és mindegyikre rá van olvadva a cheddar. Azoknak ajánlom a Rock Burgert, akik hozzám hasonló hamburgerbőség-lélektani-vákumba szorultak, mert ez egy kicsit más. Ez olyan, mintha a barátaid csinálnának neked kaját, akik véletlenül még értenek is hozzá. Nem áradozom, mert ez is csak egy nagyon jó hamburger, amit máshol is ehetsz, de ez mégis egy kicsit más. Menj el, nézd meg!

Köszönet neki: Dénes K
Értékelés időpontja: 2018. május 19. mobiltelefonon
Google-fordítás

Értékelés időpontja: 2018. május 11. mobiltelefonon
Google-fordítás

A következőt megtekintő utazók: Rock Burger Bár ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Rock Burger Bár? Ossza meg benyomásait!