“Csodálatos :)”
Fulemule Etterem értékelése

Fulemule Etterem
Milyen alkalomra? Különleges alkalmak, Üzleti találkozók, Helyi konyha, Romantikus
Étkezési lehetőségek: Késő éjszakai, Ebéd, Vacsora, Foglalások
Értékelés időpontja: 2018. február 26.

Nem szoktam rajongani ételekért. Sok étteremben jártam, de itt kiemelkedően finom volt az étel. Az Édesanyám fantasztikusan főz és itt az Ő főztjéhez, hasonló ízekkel találkoztam. Ajánlom mindenkinek, szeretettel :)

Köszönet neki: Csonti123

Értékelés időpontja: 2017. október 23. mobiltelefonon

Külföldi rokonaink kérésére látogattunk el az étterembe családi ebédre.
Unott fogattatásban volt részúnk, közepes leves, közepes sólet, közepes borok, magas árak.
Nosztalgia, a régi szép emlékek még megmaradtak!

Köszönet neki: Inspire593306
Értékelés időpontja: 2017. október 11.

Az éttermi hét alkalmából ismét ellátogattam erre a családias helyre.
A kiszolgálás figyelmes, az ételek a legkényesebb ízlésnek, gourmandknak is megfelelőek. A tálalás gyönyörű. A sóletet mintha most vették volna ki a sütőből.
A csapolt sör hideg. Minden így jó ahogy van.

Köszönet neki: Freedom810245
Értékelés időpontja: 2017. szeptember 3. mobiltelefonon

Továbbra is a legjobb sólet a városban, nehezen tudnám eldönteni, hogy a ropogós libacombbal, a töltött libanyakkal, vagy füstölt szeggyel a legjobb. Igaz, hogy kérhető együtt, de én speciel - legutóbb - lefordultam ezen ősszeállítástól (jóllakottságomban) a székről. Most helyet hagytam a desszertnek is, mivel a mákos-almás-diós nudli nagyon izgalmasnak hangzott. Minden összetevőjét nagyon imádom, és ha tudom, hogy karamellizált cukorral készül, még inkább megerősítette volna a választásom. Sajnos utóbbi miatt csúszott be a gigszer, a cukrot túlon túl keserűre karamellizálták, ami elnyomta az egyéb összetevő ízhatását. A szervízdíj felszámítása kicsit engem is meglepett, hiszen vasalatlan inges, sapka hajú felszolgáló úriember végtelenül szimpatikus volt, de a szervíz annyira professzionálisnak még véletlenül sem lenne nevezhető, amiért automatikusan jár a borravaló. Azt gondolom, hogy az étterem családias, hagyományhű atmoszférája, a remek konyhával kiegészülve rendelkezik olyan értékkel, hogy a köszönet jeleként megnyissa a pénztárcákat, és ne kelljen eme modernek mondott megoldáshoz folyamodni. Bár, nem ismerhetek minden vendéget..... Ellátogatni a Fülemülébe kötelező.

Köszönet neki: Mindfoglalt
Értékelés időpontja: 2017. június 1.

A kiszolgálás remek, kedvesek, családias.Köszönöm a tegnap estét, fantasztikus volt a húsleves és a sólett majd a vadas marha

A látogatás dátuma: 2017. május
Köszönet neki: FMona

A következőt megtekintő utazók: Fulemule Etterem ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Fulemule Etterem? Ossza meg benyomásait!