“Finom!”
Beef Heaven by Tuning értékelése

Beef Heaven by Tuning
Környék: Terézváros
Leírás: Filozofiánk. Célunk egy olyan vendéglátás ahol minden kedves vendég otthon érzi magát az első perctől. Elégedetten és boldogan távozik, segíti munkánkat őszinte véleményével. Szeretnénk ha nálunk töltött idő élmény lenne számotokra, ízben, érzetre. Köszönet ha megosszátok elégedetségetek a Facebookon, Tripadvisoron. Szeretettel köszöntelek, Erdélyi Róbert
Értékelés időpontja: 2018. március 18.

Az értékelések alapján jót vártunk és azt is kaptunk. Ebédelni mentünk, gyors és kedves volt a kiszolgálás, az ételek pedig kimondottan ízletesek.
A malac borda szenzációsan finom volt, a körete kiváló.
Ajánlom jó szívvel a húskedvelőknek!

Köszönet neki: tlona

Értékelés időpontja: 2018. március 18. mobiltelefonon

Barátságos, igényes környezet! Finom, ízletes ételek! Csoda sajt torta! :) Kedves vendéglátás! Finom borok, választékos itallap-étlap!

Köszönet neki: OdetteK49
Értékelés időpontja: 2018. március 17. mobiltelefonon

Gyors precíz, és nagyon kedves kiszolgálás. Nagyszerű, pompás ízek, hangulatos helyszínen. Csak ajánlani tudom. Vissza térünk!

Köszönet neki: markm10112
Értékelés időpontja: 2018. március 4. mobiltelefonon

A párom 25. szülinapját ünnepeltük náluk és minden képzeletet felülmúltak :) A pincér szuper kedves volt, az étel isteni (Tamás steaket evett, én hamburgert) volt, a desszerthez pedig még tüzijátékot is kaptunk :) Szuperek voltak, mindenkinek csak ajánlani tudom őket! Mi mindenképp visszamegyünk!! :)

Köszönet neki: 759alexandraf
Értékelés időpontja: 2018. február 27. mobiltelefonon

A feleségemmel és két barátunkkal. ugrottunk be egy vasárnapi ebédre, és velünk jött a két hónapos kislányunk is :) Nem voltak sokan, az ételeket hamar megkaptuk, sőt a pincérrel is jól elbeszélgettünk, mesélt a füstölőről, az étlap összeállításáról és a nemzetközi kapcsolatokról, ami nekem teljesen újdonság volt egy étterem esetében. Nagyon kellemes 2-3 töltöttünk itt, még visszatérünk!

Köszönet neki: 8csabaf

A következőt megtekintő utazók: Beef Heaven by Tuning ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Beef Heaven by Tuning? Ossza meg benyomásait!