“.”
Jardín Cocktail Bar értékelése

Jardín Cocktail Bar
Környék: Erzsébetváros
Környék: Erzsébetváros
Értékelés időpontja: 2020. május 23.

Kedves, barátságos, közvetlen! Ajánlom, hogy ide is betérjetek! :) Zene, finom italok, a felszolgálás gyors.

A látogatás dátuma: 2020. május
Köszönet neki: Beavagyok

Értékelés időpontja: 2019. október 21.

Barátaimmal véletlenszerűen választottuk ki a helyet,egy italra, estindítónak. Azonban a hely varázsa és a személyzet, különösképp Viki kedvessége maradásra bírt minket. Az italok mellé végigkóstoltuk a finom ételeket és egy nagyon kellemes estét töltöttünk a Jardin bárban.

A látogatás dátuma: 2019. október
Köszönet neki: Classiccarzsolesz
Értékelés időpontja: 2019. június 8. mobiltelefonon

Barátokkal körtúrát tettünk a városban, ekkor tévedtünk be a bárba. Hangulatos hely, a zenei aláfestés kellemes. A személyzet kedves volt velünk. Mi csak egy italra maradtunk a betervezett túránk miatt, de egész estés italozásra is kiváló, ajánlani tudom mindenkinek.

A látogatás dátuma: 2019. június
1  Köszönet neki: Tigiendi
Értékelés időpontja: 2019. február 13. mobiltelefonon

Baráti iszogatós estére érkeztünk, itt néztük ki a helyet és az értékelések miatt döntöttünk mellette. Árakat ugyan sehol nem tüntetnek fel, de a kipróbálás mellett döntöttünk. Igazán szép dekorral rendelkezik a hely. A személyzet nagyon segítőkész, már-már zavaróan is. 5 percenként jelenve meg az asztalunk mellett.
A koktélok nagyon ízlésesen vannak elkészítve, az ízük hagy némi kívánnivalót maga után. Az itallapon az árak a legvégén vannak feltűntetve, a Gozsdu udvarhoz képest is túlárazottnak gondolom. Egyszeri kipróbálás volt a részünkről.

A látogatás dátuma: 2019. január
Köszönet neki: DorottyaK59
Értékelés időpontja: 2018. április 7. mobiltelefonon

Barátnőmmel korábban nem ismerve a helyet, benéztünk, csak hogy miért ne, és végül egész estére itt ragadtunk. A hely gyönyörű, a kiszolgálás első osztályú, le a kalappal a személyzet előtt! Kedvesek, közvetlenek, úgy érzed mintha ezer éve ide járnál és ismernének. A koktélok egyediek, amilyeneket máshol nem talál az ember. Mindenkinek ajánlani tudom aki szeretne egy jó hangulatú, baráti környezetben eltöltelni laza koktélozós estét! ;)

1  Köszönet neki: BotondP10

A következőt megtekintő utazók: Jardín Cocktail Bar ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Jardín Cocktail Bar? Ossza meg benyomásait!