Tripadvisor
Budapest
Közzététel
Bejövő üzenetek

“Biztos van rosszabb is...”
Kompót Bisztró értékelése

Kompót Bisztró
Konyha: Nemzetközi
Milyen alkalomra? Helyi konyha
Étkezési lehetőségek: Késő éjszakai, Vacsora
Értékelés időpontja: 2018. november 18.

Sok étteremben jártam már , de ez az egyik leggyengébb. Bizonyára már sok terv készült a fejlesztésekről, de ez eddig nem nagyon látszik.

A látogatás dátuma: 2018. szeptember
Köszönet neki: ababogar

Értékelés időpontja: 2018. április 18. mobiltelefonon

Átjárárással a Kompót Dumaklubba, közvetlenül. Sőt, magára az előadásra is be lehet vinni az italokat és a süteményeket. De ez csak egy opció. A Bisztró, mint önálló egység is működik. Mi a salátás részleget szemeltük ki az étlapról. El kell mondjam, hogy ritka finom, és (amennyire egy Caesar saláta egyedi lehet) egyedi volt! A sütit egy hűtőpultból lehet kiszemelni, szintén jóra értékeltem. A felszolgálás gyors volt, tudtára adtam, hogy az előadásra jottünk, így megkülönböztetett figyelmet kaptunk - köszönet érte. Rövid látogatásunk igy kitűnőre értékelhető, egyetlenem észrevétellel: kicsit magasnak éreztem a végszámlát. De ettől hely: színvonalas.

A látogatás dátuma: 2018. április
Köszönet neki: Chris7600
Értékelés időpontja: 2018. január 12. mobiltelefonon

Kivàlo hely. Nagyszerū kiszolgàlàs. Kedves pincèrek. Jo àr èrtèk. Kellemes hely. Csak ajànlani tudom.

1  Köszönet neki: Fontoska
Értékelés időpontja: 2017. július 20.

A pincérek kedvesek, az ételárak tipikus Pestiek, semmi kirívó. Az étel finom volt, de semmi extra. A borok ára viszont nagyon magas.. 700 Ft/dl-t elkérni az alapborért...

A látogatás dátuma: 2017. július
1  Köszönet neki: 868_d_mm
Értékelés időpontja: 2017. május 9.

Kellemes hangulatú, jó helyen lévő étterem, elérhető áru átlagos ebédmenüvel.
2 főfogásból lehet választani, de az adagok nem túl nagyon.

A látogatás dátuma: 2017. május
Köszönet neki: Gábor Z

A következőt megtekintő utazók: Kompót Bisztró ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Kompót Bisztró? Ossza meg benyomásait!