“Fantasztikus hely!”
Hot Stone Steakhouse értékelése

Hot Stone Steakhouse
Értékelés időpontja: 2018. március 10.

Aznap délután érdeklődtem, hogy van e esetleg estére szabad hely, és tíz percen belül választ kaptam, hogy természetesen, várnak bennünket. Az étterem atmoszférája fantasztikus, a dekoráció, a pincérek kedvessége elképesztő. József, a felszolgálónk mindenben a rendelkezésünkre állt, és mindenben segített, a húsválasztástól kezdve a sütési technikákig, ezzel már megalapozva az esténk jó hangulatát.

A húsok gyönyörűek, az adagok bőségesek, az élmény, hogy saját magad sütheted a húst ízlésed szerint egy forró kövön, fenomenális. Ha valaki rászánja magát, hogy ide látogasson, mindenképpen kérjen mártást is az ételhez, mert ezek is intenzívek, ízletesek és fantasztikusan kiegészítik a hús ízét.

Összességében ár-érték arányban tökéletesen megfelelő, az élményért és a hangulat miatt mindenképpen érdemes kipróbálni a helyet - nekünk mindenféleképpen méltó ünneplése volt az eljegyzésünknek, és biztos, hogy hamarosan visszatérünk ide. Mindenképp ajánlom!

1  Köszönet neki: Attila M
PM_QualityManagement, a Hot Stone Steakhouse alkalmazásában álló Vezető válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2018. március 12.

Kedves M. Attila Úr,

Nagy örömmel olvassuk csodálatos visszajelzését az éttermünkkel kapcsolatban, köszönjük, hogy megosztotta velünk a TripAdvisor-on .
Különösképpen örülünk, hogy az ételek minősége is mennyisége is megfelelt az elvárásainak, biztos lehet abban, hogy nálunk mindig a legmagasabb színvonalat fogja kapni mindenből. Emellett rendkívül boldogok vagyunk hogy ár-érték arányunkat is tökéletesen megfelelőnek találta. Személyzetünkkel is szerencsésnek mondhatjuk magunkat, hiszen jólképzett felszolgálóink mindig figyelnek vendégeinkre, ám fontosnak tartjuk azt is, hogy ne legyünk tolakodók. Célunk az egyensúly fenntartása.

Reméljük, hogy még sokszor betérnek hozzánk, igyekezni fogunk megtenni a tőlünk telhetőt, hogy minden alkalommal elégedetten távozzanak tőlünk.

Hot Stone Steakhouse Management

Értékelés időpontja: 2018. február 24.

Tökéletes kiszolgálás, nagyon de nagyon kedves felszolgálók, már ez volt az első jel, hogy jó helyre jöttünk. Végül be is igazolódott, friss ételeket szolgáltak fel, (amit olyan szárazra süthetsz magadnak vagy véresen eheted, ahogy neked jól esik) becsolmagolva, kicsit megpárolva. Utána szépen megmutatták és elmondták a húsoknak a jellegezetsségeit..Meddig érdemes sütni stb.. Nagyon tetszett a hely, végre addig süthettem a húsom a 400 Celsius fokos kövön, ahogy én szeretem. Nem mellesleg a lávasüti csillgos 5! Visszatérünk :) Köszönjük!

Köszönet neki: Bekuci
PM_QualityManagement, a Hot Stone Steakhouse alkalmazásában álló Vezető válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2018. február 26.

Kedves Bekuci,

Először is, nagy örömmel olvassuk az elégedettségét az éttermünkkel kapcsolatban, köszönjük, hogy ezt megosztotta velünk és a TripAdvisor-on is.
Boldogsággal tölt el minket mindig, mikor a vendégeinktől ilyen sok pozitív visszajelzést kapunk. Nagyon örülünk, hogy elnyerte Önnek a tetszését az ételek íze és fűszerezése. Továbbítani fogjuk a kollégáinknak az elismerő szavait.

Számunkra megtiszteltetés, hogy minket választott. Hálásak vagyunk pozitív visszajelzéséért, és reméljük, hamarosan újra vendégül láthatjuk Önt.

Hot Stone Steakhouse Management

Értékelés időpontja: 2018. február 15.

Nagy várakozás előzte meg a vacsorát. Rengeteget hallottam az étteremről, most úgy alakult, hogy el is jutottunk. Nem szeretnék kiemelni semmit, az egész úgy volt tökéletes ahogy az a nagykönyvben meg van írva! Sétáló utcára néző, ablak melletti helyet kaptunk, a pincérnőnk nagyon barátságos és segítőész volt. Az ételek.... hát az meg... most újra összefut a nyál a számban, ahogy rá gondolok :) Remek köretek, isteni szószok. Csak ajánlati tudom!

Ígérem hamarosan vissza térünk... ki kell próbálnom a T-Bone Steaket :P

1  Köszönet neki: ervin_horvath
PM_QualityManagement, a Hot Stone Steakhouse alkalmazásában álló Vezető válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2018. február 17.

Kedves Horváth Ervin Úr

Szeretnénk megköszönni, amiért megtisztelt a bizalmával, kipróbálta éttermünket, és mindezek után megosztotta másokkal is a véleményét itt, a TripAdvisor-on.
Tömör, de egyszerűen csodálatos szavai nagyon boldoggá tettek minket, nagyon örülünk, hogy ennyire elégedett volt a nálunk eltöltött idejével. Annyira hálásak vagyunk, hogy úgy gondolja, hogy minden úgy tökéletes ahogy a nagykönyvben meg van írva. Ennél többre egy étterem sem vágyhat.
Engedje meg, hogy még egyszer megköszönjük kedves szavait. Reméljük, hogy a közeljövőben újra találkozunk!

Értékelés időpontja: 2018. február 14. mobiltelefonon

Hangulatos, remek, varázslatos estét töltöttünk el az étteremben! A hangulatot az èlőzene emelte még magasabbra! A húsok gyönyörűek, nagyok és kivàló minőségűek voltak! A személyzet nagyon figyelmes, kedves! Köszönjük még egyszer a felejthetetlen hangulatot és a gasztronómiai élményt!

Visszatérünk!

1  Köszönet neki: Edit H
PM_QualityManagement, a Hot Stone Steakhouse alkalmazásában álló Vezető válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2018. február 16.

Kedves Edit H,

Nagy örömmel olvassuk csodálatos visszajelzését az éttermünkkel kapcsolatban, köszönjük, hogy ezt megosztotta velünk és a TripAdvisor-on is. Nagy örömmel tölt el minket mindig, mikor a vendégeinktől ilyen sok pozitív visszajelzést kapunk.
Nagyon örülünk, hogy Önöknek is elnyerte tetszését a húsok íze és minőségé. Éttermünk csak kiváló alapanyagokkal és hatalmas odafigyeléssel készülnek.
Számunkra megtiszteltetés, hogy minket választottak, mindig öröm, ha élőzenével még élvezetesebbé tudjuk varázsolni az Önök idejét. Személyzet nevében hadd köszönjem meg kedves és bátorító szavait, melyek melegséggel öntik el a szívünket, hiszen mindannyian keményen dolgozunk a vendégeink elégedettségért.

Hálásak vagyunk pozitív visszajelzéséért, és reméljük, hamarosan újra vendégül láthatjuk Önöket!

Hot Stone Steakhouse Vezetőség

Értékelés időpontja: 2018. február 14. mobiltelefonon

Legjobb az összes ismert helyhez képest.
Magas szerviz színvonal.
Grat.
U.i : barna felszolgálólàny , szép munka!

Köszönet neki: norbertbana

Kedves Norbetbana,

Nagy örömmel olvassuk az elégedettségét az éttermünkkel kapcsolatban köszönjük, hogy ezt megosztotta velünk és a TripAdvisor-on is. Boldogsággal tölt el minket mindig, mikor a vendégeinktől ilyen sok pozitív visszajelzést kapunk. Nagyon örülünk, hogy elnyerte Önnek a tetszését az ételek íze és fűszerezése. Továbbítani fogjuk a kollégánknak az elismerő szavait.

A következőt megtekintő utazók: Hot Stone Steakhouse ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Hot Stone Steakhouse? Ossza meg benyomásait!