“Budapest, Szentendrei út 95, 1033”
Smokey Monkies BBQ értékelése

Smokey Monkies BBQ
Környék: Óbuda-Békásmegyer
Leírás: Amerikai stílusú bbq étterem.

Nagyon hangulatos hely, kedves szemelyzet es nagyon finom etelek, megfelelo arak. Csak ajanlani tudom

A látogatás dátuma: 2020. június
Köszönet neki: Laccek

Értékelés időpontja: 2020. április 3. mobiltelefonon

Sok rohanás után végre be tudtam térni ide, nagyon örülök, hogy a jelenlegi egészségügyi helyzetben is nyitva vannak. Nagyon kellemes és jó hangulatú hely, a kiszolgálás gyors és kifejezetten ízletes a végtermék Bőséges ebédben volt részem, biztos, hogy sűrűbben fogok jönni ezek után Ha lehetne plusz egy 5-ös értékelést adnék a precíz, gyors, mosolygós és kedves Kisasszonynak☺️

A látogatás dátuma: 2020. április
Köszönet neki: bathorizsolt1
Értékelés időpontja: 2020. március 12. mobiltelefonon

Sokáig tartott mire eljutottam odáig, hogy be menjek mert állandó rohanásban vagyok, viszont amikor először beszabadultam, annyira megfogott a hely kialakítása, hangulata, hogy egyből el is varázsolt. A kiszolgálás gyors a pult mögött kedves segítő kész hozzá értő felszolgalók készítették az egész XXL BBQ vegyes tálam. Az ételhez kesztyűben nyúlnak ez külön + pont volt nekem (pláne a jelenlegi körülmények miatt). Számomra olyan élményt nyújtott, ez a vacsora, hogy rendszeresíteni fogom az itt étkezést, már most beszéltem az párommal és viszem a családot is a hétvégén. Csak ajánlani tudom!! :)

A látogatás dátuma: 2020. január
Köszönet neki: Makivation
PM_QualityManagement, a Smokey Monkies BBQ alkalmazásában álló Ügynökség/Tanácsadó válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2020. március 18.

Kedves Maki!

Szeretnénk megköszönni kedves visszajelzését a Smokey Monkies BBQ-ról! Öröm azt olvasni, hogy mindennel meg volt elégedve nálunk és kiemelte hangulatunkat, kiszolgálásunkat, valamint különleges és finom ételeinket. Külön köszönjük ajánlását! Reménykedünk benne, hogy még visszatér hozzánk a jövőben!

Smokey Monkies BBQ Management

Értékelés időpontja: 2020. március 12.

A finom illatok becsábítottak :) A személyzet nagyon kedves és egy igazán finom, különleges ízvilágú marhaszegy BBQ szendvicset volt szerencsém megkóstolni. Csak ajánlani tudom a helyet!

A látogatás dátuma: 2020. március
1  Köszönet neki: Dorkaaaaa

Kedves Dorina!

Szeretnénk megköszönni kedves visszajelzését a Smokey Monkies BBQ-ről! Remek tudni, hogy finom illataink becsábították és ezt követően is meg volt elégedve személyzetünkkel, valamint finom ételeinkkel. Reméljük, hogy viszontláthatjuk még a jövőben!

Smokey Monkies BBQ Management

Értékelés időpontja: 2020. március 9.

Általában este hajtok el az autómmal az étterem elött, és gyakran elcsábulok.
A legfinomabb BBQ Budapesten.
Isteni a szendvics....és a nagy szendvics hatalmas.
A szószok nagyon egyediek....a szilvás szószt kostoljátok meg....fantasztikus.
Visszajáró vendég vagyok...ezzel gondolom mindent elmondtam :)
Ajánlom mindenkinek aki egy kiadós ételre és fantasztikus ízekre vágyik.

A látogatás dátuma: 2020. március
Köszönet neki: Czinkos
PM_QualityManagement, a Smokey Monkies BBQ alkalmazásában álló Közönségkapcsolati vezető válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2020. március 14.

Kedves Szabolcs!

Szeretnénk megköszönni, hogy visszajelzett legutóbbi élményéről! Örülünk, hogy a Smokey Monkies BBQ eléri a színvonalat, amelyet elvár és sűrűn betér hozzánk. A legnagyobb öröm számunkra az, ha valakit visszatérő vendégeink között köszönthetünk! Reméljük a jövőben még számtalanszor viszontláthatjuk!

A következőt megtekintő utazók: Smokey Monkies BBQ ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Smokey Monkies BBQ? Ossza meg benyomásait!