“Fantasztikus menü”
Fidel's Cabaret értékelése

Fidel's Cabaret
Környék: Erzsébetváros
Környék: Erzsébetváros
Értékelés időpontja: 2018. március 11.

Az étteremhét keretében látogattunk el ide és nem csalódtunk! A baconba tekert szűzérme tökéletesre volt sütve, ananász salsával isteni volt Köszönjük!

1  Köszönet neki: gabork280
PM_QualityManagement, a Fidel's Cabaret alkalmazásában álló Vezető válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2018. március 13.

Kedves K Gábor!

Mindenek előtt szeretném megköszönni Önnek, hogy időt szánt rá és értékelte éttermünket a TripAdvisor-on.

Büszkeséggel tölt el, hogy az étteremhéten résztvevő éttermek közül a miénkre esett a választása. Nem is lehetnék boldogabban azt látva, hogy teljesen elégedett volt az ételekkel, amiket nálunk kóstolt. A legnagyobb elismerés számunkra a kedves vendégeink elégedettsége.

Köszönjük még egyszer a kedves szavakat. Reméljük lesz alkalmunk újra vendégül látni Önt.

Üdvözlettel,
Bernadett

Értékelés időpontja: 2018. február 12. mobiltelefonon

Előszülinapi vacsorázásra érkeztünk a párommal. Az étterem megjelenése nagyon jól passzol a kubai milliőhöz. Kicsit zsúfoltan voltak az asztalok, nehezen tudott a pincér is megközelíteni minket. Az étel- és italválaszték jó. Nincsen se túl sok, se túl kevés. Mi koktélokat ittunk. A strawberry daiquiri tényleg felidézte bennem a kubai emlékeket. A long island ice tea is tökéletes volt. Nem volt tolakodó benne semelyik alkoholfajta és kellemes összhangban volt a nem alkoholos összetevőkkel.
Az ételekkel kapcsolatban sajnos nem tudok ennyi pozitívumot mondani. A párom Hideg ízelítőt evett. A tálalás nem volt a legtökéletesebb, de ezt betudom annak, hogy kicsit sokan lettek fél nyolc magasságában. Az aszalt paradicsom és a rántott jalapeno finom volt, de az össze többi része az ételnek átlagos. Az olivabogyó kifejezetten gyenge minőségű volt. Én baconba tekert szűzérmét ettem zöldséggel töltött laposkenyérrel. A hús kifogástalan volt. Nem volt túlsütve és nyers se volt. A köret elgondolása nagyon jó, de a kivitelezés nem sikerült. Hideg volt és a pár kaliforniai paprika nekem nem fedi le a zöldséges tölteléket. Valami izgalmasabbra számítottam. Az ételeket se tudtam teljesen odakapcsolni a kubai gasztronómiához. A hideg előételben serrano sonka és olivabogyó is volt, de ez inkább spanyol, mint kubai. Náluk - bizonyos okok miatt - ezek az ételek luxusnak számítanak és kikerültek a receptjeikből.
A kiszolgálás jól működött, amíg hirtelen meg nem telt a hely. Utána előfordultak kisebb fennakadások. De igyekezett nagyon a pincérünk.

Összességében nem tudom, hogy ajánljam-e helyet. Lehet teszek még egy próbát

1  Köszönet neki: Odyssey107180
Bernadett N, a Fidel's Cabaret alkalmazásában álló Manager válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2018. február 20.

Kedves Névtelen Értékelő,

Nagyon köszönjük, az értékelésünkre fordított időded! Őszintén reméljük, hogy az építő visszajelzések a fejlődésünket szolgálják. Örömmel vettük, hogy koktéljainkkal, az ételeink zömével és a kiszolgálással is meg voltatok elégedve.
Az olivabogyót elismert beszállítótól vásároljuk a legmagasabb minőségben. Megpróbálunk utánajárni, vajon mi lehetett vele a probléma, de megnehezíti a dolgot, hogy gondodat a helyszínen nem jelezted.
Sajnáljuk, hogy a tálalást sem találtad a legtökéletesebbnek, ezt az észrevételedet továbbítjuk a konyhának, és igyekszünk minden tőlünk telhetőt megtenni, hogy tökéletessé váljon.
Nagyon csalódottak vagyunk viszont, hogy a "valami izgalmasabbra számítottam" élménynek nem tudtunk megfelelni, de mivel éttermünk nemcsak kubai, hanem dél-amerikai étterem is, a gasztronómia is ezt tükrözi. Étlapunkat napi, heti, és alkalmi ételajánlatokkal próbáljuk izgalmasan és változatosan tartani mindenki számára, ezért reméljük, lesz még lehetőségünk olyan ételeket szervírozni, amellyel tökéletesen elégedettek lesztek, és akkor újra értékeltek minket itt a Tripadvisoron is.

Köszönettel:
Bernadett

Értékelés időpontja: 2018. január 22. mobiltelefonon

Csodás a hangulat,a zenészek a fények és a dekoráció, pedig nagyon hangulatossá teszi az éttermet! Itt vannak a legfinomabb limonádék,koktélok, ételek!
Mindenkinek ajánlom!!

1  Köszönet neki: zitamerkely
Értékelés időpontja: 2018. január 2. mobiltelefonon

Szuper koktélok, remek hangulat, kedves precíz kiszolgálás, finom ételek, finom desszertek egy remek kubai stílusu bár :)

Köszönet neki: Compass743447
Bernadett N, a Fidel's Cabaret alkalmazásában álló Vezető válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2018. január 22.

Kedves Urbányi K.

Köszönjük, a kedves szavakat, és a szuper értékelést! Reméljük, mihamarabb újra vendégeink között üdvözölhetünk, és vendégül láthatunk egy finom koktélra!

Értékelés időpontja: 2017. december 28. mobiltelefonon

Szuper koktélok:)Normális árak:)Helyes pultosok:)Finom ételek:)Szendvicsek:)Desszertek:)
Barátokkal,családdal szupi választás:)Üzleti megbeszélésre is kitünő:)

1  Köszönet neki: Scenic746202

Kedves Timi,

Köszönjük a nagyszerű és átfogó értékelést! Várunk szeretettel legközelebb is! Vendégünk vagy egy helyes pultosok által készített szuper koktélra, vagy egy üzleti desszertezésre :)

A következőt megtekintő utazók: Fidel's Cabaret ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Fidel's Cabaret? Ossza meg benyomásait!