“Cukiság bomba!😊”
Cinnamon értékelése

Cinnamon
Leírás: 2017 májusában megnyitotta kapuit Buda legújabb kávézó/ reggeliző helye a Cinnamon Buda. Ⓒⓘⓝⓝⓐⓜⓞⓝ Brunch, Cake, Coffee ● Frissen pörkölt kávé ● 100% Arabica ● Új hullámos kávé ● Házilag készített szendvicsek és saláták ● Frissen készített sütemények ● Limonádék ● Borok ● hazai pálinka ● Frissen préselt narancslé ● házi almás fahéjas fröccs ●
Értékelés időpontja: 2018. január 20. mobiltelefonon

Mi imádtuk! A felszolgáló lánykák minimálisan ‘szórakozottak’ voltak (nem igazán ismerték még az új étlapjukat és kifogytak a pezsgős poharakból), de ezek egyáltalán nem vontak le a hely élvezetéből! Finomak voltak az ételek és nagyon tetszett a hely designja!

1  Köszönet neki: Trip752130

Értékelés időpontja: 2017. december 14.

Nem tartom magam kötekedőnek és nem vagyok az az értékelést író típus, de a ma reggeli/délelőtti kávéházban töltött élményeimet szeretném megosztani. Kezdeném azzal, hogy hangulatos a hely, kívülről is csalogatja be az embert a kávézó. Az étellel, itallal nem volt semmi probléma, korrekt volt minden, még a laktózérzékenyekre is gondoltak a növényi és laktózmentes tejekkel. Külön piros pont, hogy mivel 25 percet vártam a 1,5 dl frissen csavart narancslémre a számla rendezésekor (a hosszú várakozási idő miatt) az nem került felszámolásra (érthető okból).
Azonban úgy gondolom, a vendégekhez való hozzáállást és emberséget még fejleszteni kellene. Mivel közel ültem a pulthoz, saját fülemmel hallottam, amint az egyik felszolgáló hangosan panaszkodott, hogy a 10-12 fős társaság tagjai fogyasztás (kávé/tea, reggeli) után csak szálingózva távoznak, ezzel fenntartják az asztalokat és többen, az újonnan érkezők közül nem tudnak leülni. A másik pincérlány szólt rá, hogy ne olyan hangosan, a többi vendég füle hallatára méltatlakodjon. Szerintem pozitívan kellett volna felfogni, hogy maradtak még és fogyasztottak még egy-egy csésze kávét, mert ez történt. Ez lenne a vendégbarát hozzáállás?
A másik, számomra megdöbbentő dolog az volt, hogy egy mozgásában korlátozott, hajléktalannak NEM mondható férfi szódavizet kért, kapott is 0,5-1 dl-t 100 forintért. Majd ezután a mosdót szerette volna használni, de a vöröshajú lány jelezte felé, hogy ezt nem teheti meg, mivel a mosdó használatra fogyasztási limitet szabtak. Mikor én felajánlottam, hogy "meghívom" egy mosdó használatra a szerencsétlent, de addigra a férfi már kibattyogott az üzletből és a lány közölte, hogy "Nem ő találta ki a szabályokat". Nem dolgozom a vendéglátásban és értem én, hogy 'üzleti policy', meg drága a víz, a fűtés, a villany, a WC-papír és a folyékony szappan a mosdókba és azt is, hogy nem kívánnak 'jótékonysági szervezet' lenni, de amikor a pulton díszelegnek a gyönyörűen becsomagolt Cinnamon címkével ellátott és megvásárolható mézeskalácsok a Jótékonykodjunk felirattal (sajnos nem figyeltem melyik szervezethez juttatják el a befolyt összeget) akkor nem értem a lényeget. Ádvent van, karácsony ünnepe közeledik, mikor kicsit jobban figyelünk a másikra, esetleg még a szabályokat is átrúgjuk, azért hogy jótékonykodjunk és jót cselekedjünk, akkor fogyasztás után (bocsánat a kifejezésért) de miért nem dobhatott egy sárgat a fickó és moshatott volna kezet kultúrált körülmények között?
Vegyes élményekkel távoztam a helyről.

7  Köszönet neki: NoraHi14
Értékelés időpontja: 2017. november 15.

A születésnapom alkalmából látogattam el a Cinnamon-ba a szüleimmel egy vasárnapi reggelen, nagyon örültem, hogy sikerült asztalt "szereznünk", mert már régóta szerettem volna kipróbálni ezt a helyet,de érthető módon mindig fullon van. Számomra szuper élmény volt. A kiszolgálás nagyszerű volt, a lányok kedvesek, maximálisan oda figyeltek ránk és a reggeli is nagyon finom volt. Mi nagyon jól éreztük magunkat és biztos vagyok benne, hogy a jövőben is vissza fogok/fogunk térni. Csak így tovább Cinnamon! :)

2  Köszönet neki: FanniK73
Értékelés időpontja: 2017. szeptember 24. mobiltelefonon

Minden szempontból tökéletes

A kiszolgálás páratlan, kedvesek és odafigyelnek a vendégre✋

Nagyon finomak az ételek, én kifejezetten éveztem az ott töltött időt!
Biztosan visszatérek még.!!

1  Köszönet neki: Viktoria K
Értékelés időpontja: 2017. szeptember 24.

A kiszolgálás valóban lassú, de mi nem siettünk, így ezt most hagyjuk is, annak minősége már problémásabb volt: a rendelés egyes részeit kétszer kellett kérnünk (hadd ne kelljen egy drága budai helyen külön szólni, hogy mit nem hoztak még ki), evőeszköz nálunk sem volt (erre sokat várni mondjuk idegesítő volt), amikor hoztak, akkor sem sikerült mindent (a kávéhoz adott kiskanalat használtam :)), kéztörlő sem volt a mosdóban. Apróság, de ha az itallapon egy 0.33 ásványvíz 390.-, akkor ne 0.5 litereset hozzanak 490-ért. Ami még apróság, az az ételek... :D Oké, ez nem egy kifőzde, ahol leeszed magad, de az ár és az adag közti kapcsolat vérlázító (velünk egy időben más is jelezte, kicsit erélyesebben). Mi még mindig rendben voltunk, a mellettünk lévő nagyobb társaság sokkal feldúltabban távozott, ott súlyosabb problémák is felmerülhettek, mi csak egyet hallottunk, az egy ki nem vitt üdítő kiszámlázása volt, majd flegma reakció, hogy "jóóó, hagyjad, nem kell kifizetni". A hely külleme egyébként kellemes és egész jó a kávé. Sajnos ez nem elég, hogy visszatérjünk. Számunkra a hely üzenete: nem érdekel, hogy visszajössz-e, egyszer lehúzunk és kész.

Köszönet neki: ratkaie
cinnamonbuda, a Cinnamon alkalmazásában álló Tulajdonos válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2017. szeptember 24.

Kedves Ratkaie!

Először is nagyon köszönjük, hogy időt szántal véleményed leírására.
Minden vélemény nagyon fontos nekünk, mert így tudjuk fejleszteni szolgáltatásainkat.
Igyekszünk mindenkinek minden téren megfelelni, rendkivül sajnáljuk, hogy nem voltál mindennel megelégedve.
Folyamatosan dolgozunk azon, hogy, hogy az összes igényt ki tudjuk szolgálni.

• 1-2 dolgot viszont szeretnénk tisztázni a negatív kritikákkal kapcsolatosan:

•Adagok-

Mivel reggeliző hely vagyunk (nem egy kifőzde ahogy említette is) és számunkra nagyon fontos a minőség,ezért vannak laktató ételeink (Omlett,rántotta,tükörtojás stb..) illetve van kevésbé laktató ( Eggs Bennedict,lágytojás stb).
Minden reggelinél feltüntetjük,hogy mennyi tojásból készítjük az adott étel,így vendégünk tisztában van vele ,hogy kis, vagy egy nagy adagról van szó,amennyiben mégsem egyértelmű felszolgálóink mindig segitőkészen segítenek a vendégeinknek.

•Árak-
Minden ételünknél illetve italunknál felvannak tüntetve az áraink (vannak olcsóbb ileltve drágább ételeink/italaink is ) így minden ember megtalálja a saját pénztárcájának megfelelő választékot.

Rengeteg vendég fordul meg a kávézónkban, minden kritikát szívesen fogadunk mert ezekből tanulunk igazán.

"nem érdekel, hogy visszajössz-e, egyszer lehúzunk és kész."

Vannak jogos kritikák a leírtakban, mivel 3 hónapja nyitott a kávézónk ezzel mi is tisztában vagyunk. Napi szinten fejlesztünk minden téren, de ezt a mondatot kikérjük magunknak a személyze, illetve a vezetőség nevében is, és nem gondoljuk ,hogy korrekt érékelésnek számít az ha egy szomszéd asztal által formált véleménnyel dobálozunk.

Többi kritikán és észrevételen dolgozunk,hogy a jövőben ne forduljunk elő! Köszönjük az értékelést!

Üdvözlettel,
• Cinnamon •

A következőt megtekintő utazók: Cinnamon ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Cinnamon? Ossza meg benyomásait!