“Reggeli, sietség”
Cinnamon értékelése

Cinnamon
Leírás: 2017 májusában megnyitotta kapuit Buda legújabb kávézó/ reggeliző helye a Cinnamon Buda. Ⓒⓘⓝⓝⓐⓜⓞⓝ Brunch, Cake, Coffee ● Frissen pörkölt kávé ● 100% Arabica ● Új hullámos kávé ● Házilag készített szendvicsek és saláták ● Frissen készített sütemények ● Limonádék ● Borok ● hazai pálinka ● Frissen préselt narancslé ● házi almás fahéjas fröccs ●
Értékelés időpontja: 3 héttel ezelőtt mobiltelefonon

A barátnőimmel látogattunk el, mert sok jót hallottunk a helyről. Igényesen kialakított reggelizőhely, a kávés csészékbe beleszerettem. Az ételek finomak voltak, viszont az adagokat kicsinek találtam. A croissant szendvicsek is inkább mini szendvicsnek mondhatók.
A kiszolgálás is kedved volt, de nagyon sokszor az volt az érzésünk, hogy siettetve vagyunk. Épp hogy letettük az evőeszközt már nem is volt a tányér az asztalon, pedig még nem fejeztük be az étkezést, így új evőeszközt kellett kérnünk. Elvittek egy széket tőlünk amin a kabátjaink, és táskáink voltak (más asztalnál voltak üres székek), utána ölemben a táskámmal kellett meginnom a maradék kávém.

A látogatás dátuma: 2018. november
Köszönet neki: DorottyaK59

Értékelés időpontja: 2018. augusztus 16. mobiltelefonon

Én nem ajánlom ezt a helyet. Az ételek egyáltalán nem kiemelkedőek, az adagok kicsik, se legalább nagyon drágák.

A látogatás dátuma: 2018. augusztus
1  Köszönet neki: GlobeTrotting686105
Értékelés időpontja: 2018. június 23. mobiltelefonon

Hangulatos hely, korai nyitással, közepes valasztekkal.
Igazán lehetne nagyobb választék a reggeliből. A bundaskenyér finom, de a sajt és a tejfől nem túl minőségi. A narancslé finom volt. Sajnos a kávé nem az igazi. Azonban a hely hangulatos, a külsőségek megfelelőek, egy picit lehetne a “reggelin” javítani és meg jobb lehetne. A kiszolgálás kedves volt.

A látogatás dátuma: 2018. június
Köszönet neki: naficad
Értékelés időpontja: 2018. június 4. mobiltelefonon

Pár hónapja jártunk itt húgommal, olyan sokan ajánlották, gondoltuk, kipróbáljuk. Tele volt, ezért kint kellett várakoznunk, mert a hely annyira kicsi, hogy a személyzet is alig fér el két asztal között. A reggelink kicsit csalódás volt, mi keveselltük az adagokat, és hiányoltunk valami különleges ízvilágot is, legalább a teaválasztékból. Tudom, hogy nem gourmet étterem, de mint reggelizőtől, picit mást vártunk. Lehet, hogy nagy elvárásokkal érkeztünk.

2  Köszönet neki: Jinny09
Értékelés időpontja: 2018. április 13. mobiltelefonon

Ínycsiklandó és széleskörű vàlaszték,nagyon kedves kiszolgàlàs, kiemelkedően hangulatos belső tér. Biztosan jövünk még.

A látogatás dátuma: 2018. április
Köszönet neki: Dream738266

A következőt megtekintő utazók: Cinnamon ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Cinnamon? Ossza meg benyomásait!