“Csodás ebéd barátokkal”
Börze értékelése

Börze
Értékelés időpontja: 2018. március 4. mobiltelefonon

Azt hallottam köze van a Menza étteremhez, ami sok éve Pesti kedvencem. Nem csalódtam, ez az étterem is lehet a kedvencem, ha máskor is ilyen jó lesz.☺ Nagyon szép helyszín, nagyon szép étterem, szépen kidolgozott részletekkel. Kedves személyzet, érdekes, finom ételek, de a hagyományokra is épít. Foglalni szükséges.

Köszönet neki: KissLaci

Értékelés időpontja: 2018. február 16.

Egy desszert erejéig tértünkbe a nejemmel.
Már a bejáratnál kiváló fogadtatásban részesültünk,egyből asztalunkhoz kísértek, a kabátokat elegánsan elhelyezték.
A megrendelt desszertek nagyon ízletesek voltak, a kávé és a tea finom volt.
Mindenkinek ajánlom , mi biztosan még visszatérünk.

Köszönet neki: LajosK121
Értékelés időpontja: 2018. február 4.

A Koncz Zsuzsa koncertnek 1/2 10 kor volt vége, már 10 kor a az asztalunknál ültünk. Nagyon emelkedettt hangulatban jöttünk ide valamit harapni.A napot, amely a koncert miatt nagyon jól alakult, megkoronázta a börzei vacsora. A pincérek nagyon kedvesek és előzékenyek voltak, a zene nem volt túl hangos, a felkínált bor nagyon tetszett a velünk lévő hölgyeknek. Az ételek is kifejezetten jó izűek voltak. A desszert , a túrógombóc minden képzeletet felülmúl.

Köszönet neki: grenyi
Értékelés időpontja: 2018. január 13.

Remek bistro-kávézó-étterem nyilt a Nádor utcában. Finom olasz kávé, reggeli, péksütemények. A kkonyha még fejlödőben van, de a hely már most az egyik kedvencem. Akár Milánoban vagy Rómában lennék. Inditsuk itt a napot!!!

Köszönet neki: Laszlo V
Értékelés időpontja: 2018. január 11.

Az újév első vasárnapján a sok zárva tartón átbukdácsolva kerestünk egy nyitva tartó éttermet, amely nem a hétről megmaradt,álmatag készleteit kínálja fel. A Börze igazán élénk és finom választás volt. Savanyú káposztalevessel kezdtük kolbászmorzsákkal és kimchivel. Míg várakoztunk a levesre,körbejárva fedeztem fel az üvegfallal ellátott spájzt a bisztró közepén, ahol a házi fermentumokat és füstölt-árut tartották a savanyúval együtt.A bejáratnál eladódó házi finomságokkal együtt ez az enteriőr egy igazi franciás bisztró hangulatát adja. Az újragondolt rakott krumpli és a tök hagyományos ropogós bőrű csülök mind nagyon tetszett.Jövünk még ide !

1  Köszönet neki: Bela G

A következőt megtekintő utazók: Börze ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Börze? Ossza meg benyomásait!