“Hangulatos hely”
Börze értékelése

Börze
Értékelés időpontja: 2018. július 9.

Kiváló ételek, figyelmes, gyors kiszolgálás, hangulatos hely, és "vajpuha" marhapofa, csak ajánlani tudom!

Köszönet neki: Cosmopolitan759706

Értékelés időpontja: 2018. július 3. mobiltelefonon

Az ételek finomak. A személyzet udvarias. Mindig idehozzuk a családtagjainkat. A rakott krumplit külön ajánlom!

Köszönet neki: zolt_nf161
Értékelés időpontja: 2018. június 20.

Nekem valahogy a jótól távol, a nem rossz kategóriában landolt. Épp felettük volt az irodánk így olykor-olykor leszaladtunk ebédelni vagy egy-egy kávéra. Ha már kávézó: akkor egy tök jó kávét adnék, nekem nem ízlett, de lehet másnak igen. A berendezés nekem rendkívül hideg, nem marasztaló, a faszékek roppant kényelmetlenek, ha ketten megyünk és kisasztalhoz ültetnek soha nem tudom hova tenni a táskám, megosztom tehát a széket a táskámmal és feszengek egész idő alatt. Az ételek nem rosszak, nem is jók. A menüt egyszer sem próbáltuk, az étlapról próbáltam egy kedvencet kikutatni, de sok próbálkozás után se lett. Van ilyen. Örömmel látom hogy másoknak azért tetszik, az ötlet valóban nem rossz. Sok sikert kívánok.

Köszönet neki: csillesz
Értékelés időpontja: 2018. június 19.

Mindig nagyon finomat kaptunk, a kiszolgálás figyelmessége lenyűgöző s a készülő étkezőmbe én is hasonló székeket szeretnék majd venni, annyira jók. A hely egyébként is tágas, elegáns, rokonszenves. Menü van - azaz mindennapi étkezéshez is ajánlom. Déltájban azonban, ha jól emlékszem, az asztalfoglalást ajánlják. Nyilván a népszerűség miatt. Öröm ebbe az étterembe járni és szívesen gondolok rájuk máshonnan is.

Köszönet neki: tiszteletes
Értékelés időpontja: 2018. június 11. mobiltelefonon

Jó helyen fekszik, terasz gyönyörű de forró, bent viszont roppant kellemes. Ismert magyar ételek, de meglepő, izgalmas ízkombinációkkal. Hideg tökleves aszalt paradicsommal és a hideg gyümölcsleves kecskesajttal fenomenálisan finom volt. Remek porhanyos volt a Bárány és a Bélszín is. Igazi csemege, kihagyhatatlan a túrógombóc barack lekvárral. A kiszolgálás gyors és udvarias :)

Köszönet neki: Szidif

A következőt megtekintő utazók: Börze ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Börze? Ossza meg benyomásait!