“egynek jó volt”
Rizmajer Sorhaz értékelése

Rizmajer Sorhaz
84. helyezett 158 Falatozók közül Budapesten
Értékelés időpontja: 2018. március 3.

Baráti társasággal ültünk be, előre foglaltunk helyet. Sajnos pont a pult mellé, így minden vendég és mindenki aki a pulthoz ment,gyakorlatilag kilöttyintett pár kortyot a sörünkből, annyira nem volt hely. Ez elég zavaró.

Rendeltünk hamburgert, ami szerintem drága ahhoz képest, hogy nem jár hozzá krumpli. nekem a buci is száraz volt, és a húspogácsa sem sült át rendesen, ráadásul elég sokáig készült.

Szombaton 4 után ültünk be, akkor a sörválaszték igencsak kicsi volt, bármit kértünk, nem volt. Pedig pont azért ültünk be hozzájuk.

Kiszolgálás nincsen, a pultnál kell kérni, és kizárólag csak készpénzzel lehet fizetni.

Köszönet neki: Gyöngyvér M

Értékelés időpontja: 2018. február 26.

Egy születésnapot ünnepeltünk a helyen. Most voltam itt először így kipróbáltam néhány dolgot.
A hamburger nagy, de sajnos nem nyerte el a tetszésemet. Ízre nem lenne rossz, de a buci sajnos száraz és a káposztasaláta és a sok hagyma elvette a húspogácsa ízét.
A melegszendvics viszont az elvárásaimnál sokkal jobb volt, így mindenkinek a melegszendvicset tudom ajánlani.

A sörök közül, csak kettőt kóstoltam meg a világost és a búza sört. A világos egy nagyon egyszerű sör, de a búza sör az jó ízvilággal van megáldva.

A helyen pozitív hogy a pultnál sokan dolgoznak így nincs igazán nagy sor.

Köszönet neki: heizler_hun
Értékelés időpontja: 2018. február 4. mobiltelefonon

Pultnál rendelős, laza söröző a Rizmájer legjobbjaival. Nem is olyan kevés étel, nemcsak sör mellé. Jó szívvel!

Köszönet neki: mesterzw
Értékelés időpontja: 2018. január 31.

A csepeli Rizmajerben jártunk egy baráti társasággal. A pultnál egy sört kért a haverom de miközben elkezdte csapolni a pultos hölgy a korsót rájött, hogy szeretne még egyet ezért gondolta előre jelzi, nehogy gond legyen belőle: "Bocsi akkor lesz még egy ugyan ilyen korsó sör" Ezen a mondaton a pultos úgy felhúzta magát, hogy "a sör nem lesz hanem van" és olyan hangnemet engedett meg magának ami egy ilyen helyen hiába sörözőről beszélünk nem megengedhető. Ha kioktatják a vendéget biztos, hogy nem fog visszatérni...nem szerencsés.

1  Köszönet neki: NandorV5
Értékelés időpontja: 2018. január 28.

A hely nagyon fiatalos... :-) Jól szervezett. Finom a sör, finomak az ételek. Nagyobb társaság részére a pince helyiség tökéletes választás lehet.

Köszönet neki: Extraordinary703233

A következőt megtekintő utazók: Rizmajer Sorhaz ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Rizmajer Sorhaz? Ossza meg benyomásait!