“Sokáig nem akartam elhinni, hogy ezen a helyen lehet jó étterem: lehet, sőt van!”
Mimama Konyhája értékelése

Mimama Konyhája
Értékelés időpontja: 2018. március 18.

Régóta nézegettem hümmögve az ajánlásokban, de a térkép mindig becsapott: á, ott nem lehet jó. Most elgurultunk kipróbálni egy gyors ebéddel, az állunk leesett. Nagyon igényes az egész hely, a kialakítás, az anyagok, minden. Nagyon kedves a személyzet, az étlap bőséges, és mindenre gondoló, de hazai, itt nincs lazac. Nem baj. Az étterem háttere egy birtok, ahol minden szükségeset a legmagasabb minőségben megtermel, erre alapoz. Tökéletes kakaslevest, kemencés oldalast, palacsintát ettünk, a mama sem főzőtt volna jobbat. A borlap szép, annyi kritika, hogy a poharasként kínált választékon növelhetnének, egy fehér és egy rozé az kevés. A msdó, mint a patika, a teraszt alig várjuk, hogy kipróbálhassuk. Szerintem a törzshelyünk lesz.

1  Köszönet neki: Hável G

Értékelés időpontja: 2018. március 11. mobiltelefonon

Tegnap este az étterem hét keretében voltunk ott, szulinapot ünnepeltük kb 10-en. Isteniek voltak az ételek egytől egyig, a mangalica tálat mindenkinek szívből ajánlom, illetve a hazi szorpoket. Stílusos a hely, tiszta, az ételek haziasak és isteni finomak. Biztos hogy megtartjuk kedvencnek ezt a helyet! Köszönjük Ferinek a csodálatos felszolgálást és segitseget, és nyilván a stáb többi tagjának is!

2  Köszönet neki: orsie2018
Értékelés időpontja: 2018. március 6. mobiltelefonon

Lehet, hogy csak az étteremhétnek köszönhető, de a felszolgálók nem voltak a toppon. A számlára több mint 25 percet vártunk.
Az ételek kifogástalanok voltak.

3  Köszönet neki: Vdgb1
Értékelés időpontja: 2017. december 7. mobiltelefonon

Nagyon ízléses minőségi berendezéssel felszerelt vendéglő.
A frissensültek és az ételek mangalicazsírral készülnek.Szuperek a kemencében sütött falatok!

1  Köszönet neki: Ozzjet21
Értékelés időpontja: 2017. október 24. mobiltelefonon

Kiváló, rég nem érzett ízek egy profi konyhától. Soha nem ettem még ilyen finom, omlós mangalicát. Látszik és érződik az ételeken, hogy itt nem spórolnak se alapanyagon, se a mennyiségen. A felszolgálók kedvesek voltak, a látványkonyha pompás, az asztalok a székekkel együtt királyiak. ++++++

1  Köszönet neki: LIMAT031988

A következőt megtekintő utazók: Mimama Konyhája ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Mimama Konyhája? Ossza meg benyomásait!