“Legjobb!”
Bamba Marha Burger Bár értékelése

Bamba Marha Burger Bár
13. helyezett 158 Falatozók közül Budapesten
Értékelés időpontja: 2018. február 28.

Már talán 10-12 alkalommal jártam, így volt alkalmam a teljes menüt végig kóstolni, és különböző időpontokban megtapasztalni a gyorsaságot, illetve a személyzet kedvességét. Nem mintha tesztelni mentem volna, de állíthatom, hogy forgalmas időszakban pont ugyanolyan jó a kiszolgálás, mint mikor üres az étterem. A burgerek véleményem szerint a legjobbak a városban, és a menü ára is teljesen rendben van. Ha éhesen is érkeztem, mindig jól laktam egy burgertől és a krumplitól. A szószokért és mártogatósokért külön pont jár, mert végre nem a klasszik ketchup, majonéz, bbq szósz vonalon mozognak.

A látogatás dátuma: 2017. április
Köszönet neki: AttilaG231
Janos J, a Bamba Marha Burger Bár alkalmazásában álló Owner válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2018. március 2.

koszonjuk a kedves szavakat es a mindenre kiterjedo ertekelest, varunk vissza legkozelebb is!

Értékelés időpontja: 2018. február 27.

A legfinomabb burgerek a vàrosban, mindenkinek csaj ajànlani tudom. A krumplijuk pedig valami vsoda, varàzslat

Köszönet neki: Safari702680
Janos J, a Bamba Marha Burger Bár alkalmazásában álló Owner válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2018. február 28.

koszonjuk, a legjobb hasábbal várunk vissza legkozelebb is!

Értékelés időpontja: 2018. február 25.

Minden finom és ízletes. Kedves kiszolgálás. Kitűnő helyen. Csak ajánlani tudom az éhes burgerfanoknak:)

Köszönet neki: ZsoltK446

koszonjuk az ertekelest!

Értékelés időpontja: 2018. február 25. mobiltelefonon

Imadom ezt a helyet. Feljovok a metrotol es mar ott is van. Jancsa Jani talan a legjobb burgeres akit el tudok kepzelni, a burgerei egytol egyig koltemenyek!

A következővel együttműködve begyűjtött értékelés: Deutsche Telekom
Köszönet neki: Gergo-Kov

szemelyesen es a Bamba neveben is koszi ;)

Értékelés időpontja: 2018. február 25.

Nagyobb társasággal érkezve is le tudtunk ülni szombat este, pedig pörgött az üzlet. A burgerek hamar elkészültek és a szokott magas minőséget hozták. A személyzet kedves volt és segítőkész. Kihozták az asztalokhoz a rendelt ételeket, emlékezetem szerint korábban ez nem így működött de nagyon pozitív meglepetés volt. Az étel finom volt , az almafröccs kiváló, mint mindig. ! 5* !

Köszönet neki: kiruu88

koszonjuk a kedves szavakat, igyekszunk mi is fejlodni, hogy a legjobbak lehessunk - várunk vissza legkozelebb is!

A következőt megtekintő utazók: Bamba Marha Burger Bár ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Bamba Marha Burger Bár? Ossza meg benyomásait!