“Isteni volt”

Kishusom
Környék: Erzsébetváros
Környék: Erzsébetváros
Értékelés időpontja: 2018. február 26. mobiltelefonon

Több mindent megkóstoltunk és minden nagyon finom volt. Legközelebb ha erre járunk biztos ide fogunk jönni.

Köszönet neki: Voyager758399
Fruzsina K, a Kishusom alkalmazásában álló marketing manager válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2018. március 3.

Köszi az ötös értékelést. Kolbászoljatok felénk máskor is. ;) üdv: Kishusod

Értékelés időpontja: 2018. február 15.

Remek kis hely, barátságos, finom ízek. Igazi újdonság a streetfood kajáldák között. Köszönjük Wossala Rozina :)

Köszönet neki: rizrobi
Fruzsina K, a Kishusom alkalmazásában álló marketing manager válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2018. február 21.

Köszi az ötös értékelést. Kolbászolj felénk máskor is! üdv: Kishusod ;)

Értékelés időpontja: 2018. február 15.

A hely meglepően kicsi, de annál hangulatosabb. Hagyományos ételek újragondolva, kicsit Rozinásan megalkotva. Szószok tekintetében hatalmas a választék... A kedvenc a fekete majonéz.
Különlegesre vágytunk, meg is kaptuk. Fogunk még erre járni, ebben biztos vagyok!

Köszönet neki: mgyalu

Köszi, hogy ötösre értékeltél minket, jó ezt olvasni. Kolbászolj felénk máskor is és próbálj ki még több hotdogot. üdv: Kishusod ;)

Értékelés időpontja: 2018. február 15.

Életem eddigi legjobb hotdogját ettem itt. Az első falatnál már éreztem az Ízorgiát a számban és ha fért volna még belém biztos végigeszem az étlapot! :) :) Tökéletesen össze van hangolva a hotdog Íze a krumplisalátával és egyszerűen nem lehet betelni vele!

Köszönet neki: EszterH118

Kedves Eszter! Köszi, hogy ötösre értékeltél minket. Kolbászolj felénk máskor is! üdv: Kishusod ;)

Értékelés időpontja: 2017. december 23. mobiltelefonon

Ez egy csoda!
Stílusos kis hely, nincs kaja szag. Ízekben bomba! Kiszolgás hibátlan.
Ha már streetfood, kevés helyek egyike ahol odafigyelnek a kézmosásra még ilyen kis helyen is.
Biztos jövünk még!

1  Köszönet neki: b3rnathgabor

Kedves Gábor!
Köszi, hogy ötösre értékeltél minket. Várunk a jövőben is megújult hotdogokkal ès további bomba ízekkel! üdv: Kishusod ;)

A következőt megtekintő utazók: Kishusom ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Kishusom? Ossza meg benyomásait!