“Eszméletlen”
Pöriző értékelése

Pöriző
Értékelés időpontja: 2018. február 26.

Nyitás óta már háromszor voltam ott, mindig nagyon kedvesek voltak(három különböző ember szolgált ki). Az ötlet zseniális, a hozzáállás még jobb ( például folyamatos visszacsatolások alapján növeltek már adag méretet, nem is egyszer, az ár eközben pedig változatlan), az étel pedig fenomenális. Csak ajánlani tudom!

2  Köszönet neki: Pathfinder757869

Értékelés időpontja: 2018. február 24.

Hatalmas ötlet kreatív megvalósítása.
Ha nem fogyóznék és közelebb lenne minden nap ott ennék.
Hajrá! Csak így tovább!

1  Köszönet neki: szetamas
Értékelés időpontja: 2018. február 24.

Maga a koncepció is érdekes (és működik!), de a pörköltek önmagukban is kötelezővé teszik a látogatást - erősen ajánlott

1  Köszönet neki: Curiosity666472
Értékelés időpontja: 2018. február 24. mobiltelefonon

Hajrá srácok, csak így tovább! Mindenkinek csak ajánlani tudom. A kiszolgálás kedves, teljes mértékben vendégcentrikus, és az a pöri... Mindent visz! Életem pörije! Köszönöm

1  Köszönet neki: KittiV27
Értékelés időpontja: 2018. február 24. mobiltelefonon

Zseniális ötlet a palacsintatésztába sütött köret, a töltelékekben pedig nincs hiba. Mindegyik pörkölt hibátlan

1  Köszönet neki: Simi7701

A következőt megtekintő utazók: Pöriző ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Pöriző? Ossza meg benyomásait!