“Mint Olaszországban”

Netpincer
Ártartomány: 1 250 USD - 4 550 USD
Környék: Belváros-Lipótváros
Környék: Belváros-Lipótváros
Értékelés időpontja: 2018. február 28.

Autentikus olasz étterem finom pizzákkal, olasz borokkal. Nekünk legjobban a marinara és a calabriai (csípős szalámival) ízlett! A felszolgálók kedvesek, segítőkészek. Visszatérünk még!

Köszönet neki: Audreyka

Értékelés időpontja: 2018. február 20.

Ízletes ételek, kitűnő borok, udvarias kiszolgálás!
Kellemes légkör, vidám olasz hangulattal
olykor élőzenével kísérve!
Ajánlom mindenkinek, aki
egy kis itáliai hangulatra vágyik Budapest szívében!

1  Köszönet neki: Mobile755495
Értékelés időpontja: 2018. február 15. mobiltelefonon

Voltunk Osteriában a Párommal.
Párom rendelt egy tésztát én pedig a pizzát kóstoltam meg. Nagyon finom volt minden. Tökéletes volt a kiszolgálás. Szerintem Budapest legjobb olasz étterme.

1  Köszönet neki: kingus2019
Értékelés időpontja: 2018. február 15. mobiltelefonon

Köszönjük a kiszolgálást és az ételeket minden rendben volt! Biztos visszatérünk még.
Grazie mille!Dani óriási vagy

1  Köszönet neki: GlobeTrotting755600
Értékelés időpontja: 2018. február 13. mobiltelefonon

Hát, ez a hely nagyon ott van! Az étlap nagyon ígéretes, igaz ma csak pár pizzát tudtunk kipróbálni, de mindegyik után a maradék sajtot vadásztuk a tálról! Annyira belefeledtkeztünk a vacsorába, hogy csak a borokat fotóztam. Mind a kettőt nyugodtan merem ajánlani! Alig várom, hogy újra itt vacsorázhassak! Mille Grazie!

2  Köszönet neki: fagyufa

A következőt megtekintő utazók: Osteria Mille Lire ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Osteria Mille Lire? Ossza meg benyomásait!