“Brunch”

Lions Locker and Breakfast
Leírás: Tökéletes reggelizőhely, ha van még egy kis ideje a városban.
Leírás: Tökéletes reggelizőhely, ha van még egy kis ideje a városban.
Értékelés időpontja: 2018. szeptember 30. mobiltelefonon

Kisbabával mentünk és a külföldi barátainkkal. A baba szoptatására nem volt külön helyiség (nem is volt elvárt), de a főnök úr egy pillanat alatt varázsolt egy elkerített helyet.
Az ételek jóízűek, a kiszolgálás kedves és gyors. Hangulatos hely. Praktikus a bőrönd megőrző!

Köszönet neki: Escape820277

Értékelés időpontja: 2018. szeptember 12. mobiltelefonon

A felszolgálók, nagyon kedvesek, mindenkivel beszélgetnek, mindenkivel aranyosak. Pozitív a légkör. Ha egy jó hangulatú reggelire vágyik valaki akkor szívből ajánlom neki.Köszönjük a felejthetetlen reggelit, feldobták az egész napukat a vidám hangulatukkal. :))

1  Köszönet neki: CsengeS8
Értékelés időpontja: 2018. augusztus 25. mobiltelefonon

Tripadvisor-on találtuk meg a helyet és az eddigi értékelések abszolút helytállóak és tényleg az egyik legjobb belvárosi reggelizős hely a Lions Locker.

Leginkább külföldi turisták a fő látogatók, magyar vendéget elvétve hallani, de ennek ellenére is mindenkivel roppant kedvesek, illetve figyelmesek voltak. A hely hangulata is nagyon jó, egy nagyon jó és kellemes reggelit fogyasztottunk el itt.

1  Köszönet neki: FellowTraveler730634
Értékelés időpontja: 2018. augusztus 15. mobiltelefonon

A reggelizőbe érve egyből a segítségünkre sietett a személyzet, minden rendben volt nagyon kedvesek voltak. A hely szuper, rend és tisztaság, nagyon jó hangulat és kisugárzás. A tulajjal is sikerült beszélgetni, nagyon közvetlen és rendes ember személyét ismerhettük meg benne. Mindenkinek csak ajánlani tudom, és a legfontosabb hogy szuper volt a reggeli.

Köszönet neki: valentinv620
Értékelés időpontja: 2018. július 30.

Csak egy jól eső villás reggelit szerettem volna a belvárosban, nem horror árakon, naívan asztalfoglalás nélkül...
Itt ne tedd, mindenképp szólj oda előre mert nem lesz helyed. (azt nem tudom hogyan, mert nem találok telefonszámot sehol...)

Iszonyú népszerű lehet a hely a túristák körében, de nem véletlen, hiszen nagyon jó elképzelést valósít meg.
Leteheted a csomagjaid a szállás elfoglalása előtt vagy elhagyása után és még egy fasza reggelit is tudsz enni helyben.

Szóval sajnos a hely teli volt, még mikor másodszorra mentem is vissza. Akkor már csak megvártam egy szabad asztalt, 10 perc alatt lett is. Onnantól már csak 30 percet kellett várnom egy ham&eggs-re és egy pár virslire, ami azért kicsit érthetetlen volt számomra. Lehet még tojtak a tyúkok...

Talán egy családi vállalkozás lehet, a tulajnak tűnő tag nagyon kedves volt és 30 percen keresztül jött, hogy elnézést kér, 1 perc és hozza. 30 lett.
Marha jó kis ötlet, hogy csatos üvegben szolgálják fel a szódát és még sok igényes apróság.
Bár azért könyörgöm, egy magyar étlapot simán ki lehetne nyomtatni, egyébként is felmerült bennem a gondolat, hogy csak azért én kapom meg a legkésőbb a reggelimet (12:30-kor) mert nem külföldi voltam...

Végezetül: finomat és laktatót ettem, de lehetne gazdagítani ezt a Lion’s breakfast-öt, talán pár szem paradicsom még elfért volna a tányéron. (Ja, és a kenyér egyértelműen kevés volt ahhoz a mennyiséghez!)

Lehet még visszatérek kipróbálni a Hangover Bagel-t, a tulaj ajánlására.

Köszönet neki: takacs_david

A következőt megtekintő utazók: Lions Locker and Breakfast ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Lions Locker and Breakfast? Ossza meg benyomásait!