“Különleges hely”
Marvelosa értékelése

Marvelosa
Étkezési lehetőségek: Ebéd, Reggeli, Foglalások
Környék: I. kerület/Buda
Értékelés időpontja: 2017. október 26.

Szép és különleges hely. Szerintem étteremnek - az étlap és a kínált fogások alapján - kicsi. Ha sokan vannak, főétkezéshez nekem szűkös volt. Egy kávé+sütire tökéletes. Kedvesek, jó a kiszolgálás, jó helyen van, a központi elhelyezkedés ellenére mindíg találtam parkolóhelyet szemben az étteremmel.

Köszönet neki: Tourist662816

Értékelés időpontja: 2017. szeptember 18.

csupán kávézni szerettünk volna,hangulatosnak tünt,ezért tértünk be,még az is megfordult a fejemben ,hogy ebédelünk is,de elment a kedvem,töle,egy kopasz fiatalember volt a pincér,cinikus,lenézö stilusban vette fel a rendelést,semmi kedvességet,szakmai rátermettséget nem éreztem rajta,fizetéskor a páromnak kellett bemenni a pulthoz,majd mikor borravalót akart adni,mert igy szokás,bár semmi ok nem volt rá,a hölgy még azt is visszautasította,ami elég nagy sértés,az ismeröseimnek biztos nem fogom ajánlani a helyet!

4  Köszönet neki: suzy000127
Értékelés időpontja: 2017. február 11. mobiltelefonon

Majdnem teltháznál, két átok kölyökkel estünk be és nagyon jól éreztük magunkat, finomakat ettünk. Az sem okozott problémát, hogy egyikünk gluténérzékeny. Bár nem volt GM. Sütemény, de ette az otthoni kekszet forró csokival

1  Köszönet neki: EdinaS229
Értékelés időpontja: 2017. január 3. mobiltelefonon

Nagyon finom házias ételek!! A tulajdonos hölgy nagyon kedves volt, természetesen a kiszolgálás is! :-) Ha legközelebb Budapesten járok, biztosan megállok egy finom májgombóc levesre, na meg egy túrógombócra! :-) .. Csak ajánlani tudom!!

1  Köszönet neki: TiborH159
Értékelés időpontja: 2016. szeptember 16.

A legeslegfinomabb túrógombóc amit valaha ettem.
A tulajdonos nagymamájának receptje alapján készül. Mennyei, ódákat lehet róla zengeni.
Nagyon családias, nyugis hely a Lánchíd lábánál.
Ide betérve egy kávéra, teára, ÉS TÚRÓGOMBÓCRA, az ember ki tud szakadni a rohanó hétköznapokból, lelassul, idillivé válik a világ, köszönhető ez a dekornak, és kilátásnak.

2  Köszönet neki: 527enik_k

A következőt megtekintő utazók: Marvelosa ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Marvelosa? Ossza meg benyomásait!