“Egy csodás este”

Konyha: Magyar, Bár
Étkezési lehetőségek: Késő éjszakai, Kültéri asztalok, Foglalások
Étkezési lehetőségek: Késő éjszakai, Kültéri asztalok, Foglalások
Értékelés időpontja: 2017. február 26. mobiltelefonon

A személyzet nagyon kedves, nem tolakodó, segítőkész a választásban. A menüben izgalmas ételek közül lehet válogatni. Minden kifogástalan volt, a túró gombócukat senki ne hagyja ki! :)

Köszönet neki: juhasztimi

Értékelés időpontja: 2017. január 1.

Az étlap mindig izgalmas és újdonságokkal teli, amit nagyon kedvelek!
A pincérek nagyon figyelmesek, közvetlenek, és sosem "ciki" megkérdezni, hogy egy-egy számunkra ismeretlen dolog mit jelent az étlapon. Az ételek finomak és fantáziadúsak. Romantikus vacsorára a kerthelyiséget különösen ajánlom, egyszerűen gyönyörű! Nagyon szeretek ide járni a párommal és barátaimmal egyaránt.

Köszönet neki: Ágnes F
Értékelés időpontja: 2016. november 22.

Szervezett vacsorán voltunk egy angol vendég séf főszereplésével, így nehéz (vagyis inkább lehetetlen) pontos véleményt alkotni még úgy is, hogy a vacsora előtt kértünk egy előételt a helyi kínálatból is. Így ez most csak egy hangulatkép.

A berendezés ötletes, a modern nagyszabású szobrok és képek elérik a céljukat és feldobják a hangulatot. A tágas, világos terek is erősítik jó érzésünket.
A felszolgálás már kissé esetlenebb, de még az elfogadható szinten belül van bőven.
Az ételek a mi esetünkben kiválóak voltak, de ez nem minősíti az általános választékot. El tudom képzelni, hogy a cégtáblán is szerepeltetett "Fun" dining valóban igaz.

Köszönet neki: Zeredan
Értékelés időpontja: 2016. október 9. mobiltelefonon

Szülinapozni érkeztünk egy 25 fős társasággal és nagyon meg voltunk elégedve. Finom ételek-italok és a belvároshoz képest megfizethető áron. A személyzet olyan kedves volt h idejét nem tudom mikor volt részünk ilyen odafigyelésben.

Köszönet neki: magduse
Értékelés időpontja: 2016. március 14. mobiltelefonon

Nem eloszor jarunk mar itt. Kifejezetten finom, jo minosegu etelek es kellemes hangulat jellemzi a helyet. A sertesszuz, a kacsa es a turogomboc is kivalo volt. Jo ar-ertek arany. Ajanlom!

1  Köszönet neki: boruzsa
Aperitivo C, a Apacuka alkalmazásában álló Közönségkapcsolati vezető válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva 2016. március 26.

Köszönjük szépen! Várunk vissza szeretettel az Apacukába!

A következőt megtekintő utazók: Apacuka ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Apacuka? Ossza meg benyomásait!