“Dési Huber 2”

Étkezési lehetőségek: Késő éjszakai, Kültéri asztalok, Foglalások
Étkezési lehetőségek: Késő éjszakai, Kültéri asztalok, Foglalások
Értékelés időpontja: 2018. május 10. mobiltelefonon

Nagyon elégedettek voltunk!
Kedves volt a pincér. Ajálnani is tudott. Megkérdezte ízlett e. Ez sok helyen nem szokás manapság. Finom volt az étel. Árba is kedvező volt. Úgy néz ki megvan a törzshely ;) köszönjük.

A látogatás dátuma: 2018. május
Köszönet neki: PatrikZ81

Értékelés időpontja: 2018. május 4. mobiltelefonon

Csodás, mennyei, kicsi, de ízletes, vizuálisan is élvezetes adagok, kiváló kiszolgálás. Tetszett! ..................

A látogatás dátuma: 2018. május
Köszönet neki: 724orsolyav
Értékelés időpontja: 2018. április 23. mobiltelefonon

Nagyon hangulatos a terasz, szuper finomak az ételek, közvetlen személyzet, ajánlom mindenkinek, hogy próbálja ki.

A látogatás dátuma: 2018. április
Köszönet neki: Aida H
Értékelés időpontja: 2018. április 21.

Nagyon hangulatos terasz, kiváltképpen a gömb-lámpák felkapcsolása után. Frissítő a limonádé és finomak az ételek. Profi a kiszolgálás.

A látogatás dátuma: 2018. április
Köszönet neki: 3Julia2
Értékelés időpontja: 2017. november 27. mobiltelefonon

Baráti társasággal voltam először az étteremben. Minden teljesen rendben volt, a kiszolgálás volt egy picit lassú, de ezt betudom annak, hogy viszonylag sokan voltak. A személyzet nagyon kedves és segítőkész volt, az ételek pedig nagyon finomak!!!

Köszönet neki: verone90

A következőt megtekintő utazók: Apacuka ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Apacuka? Ossza meg benyomásait!