“Isteni ”

Konyha: Magyar, Bár
Étkezési lehetőségek: Késő éjszakai, Kültéri asztalok, Foglalások
Étkezési lehetőségek: Késő éjszakai, Kültéri asztalok, Foglalások
Értékelés időpontja: 2018. június 10. mobiltelefonon

Többször jártunk már itt, voltunk kettesben a férjemmel, és voltunk hármasban a kisfiúnkkal is. És teljesen meg voltunk elégedve mindennel. A kiszolgálás tökéletes, a gyönyörűbbnél gyönyörűbb ételeket pedig csak az ízük múlta felül. Visszatérünk még.

Köszönet neki: Resort776967

Értékelés időpontja: 2018. június 9.

Ínycsiklandó ízek, eredeti tálalás, gyors, kedves kiszolgálás, itt jó vendégnek lenni, látvány, stílus, udvari szellő - aszfaltoázis.

A látogatás dátuma: 2018. június
Köszönet neki: Szolnok
Értékelés időpontja: 2018. június 6.

A májusi esküvőnk helyszínének választottuk az Apacukát, ami nagyon jó döntésnek bizonyult.
Az esküvő szervezésében és lebonyolításában is maximálisan a segítségünkre voltak, minden kérésünket rugalmasan kezelték, melynek eredménye a tökéletes esküvőnk volt.
Nagyon sok ismerősünk említette, hogy nem találkozott még ilyen profi, vendégszerető kiszolgálással és ízletes ételekkel - ezt mi is így gondoljuk.
Nagyon hálásak vagyunk, biztosan visszatérünk még, legyen szó ünnepi vacsoráról, vagy csak egy könnyed estéről a város leghangulatosabb kertrészében.

Köszönet neki: marfoldi
Értékelés időpontja: 2018. május 10. mobiltelefonon

Nagyon elégedettek voltunk!
Kedves volt a pincér. Ajálnani is tudott. Megkérdezte ízlett e. Ez sok helyen nem szokás manapság. Finom volt az étel. Árba is kedvező volt. Úgy néz ki megvan a törzshely ;) köszönjük.

Köszönet neki: PatrikZ81
Értékelés időpontja: 2018. május 4. mobiltelefonon

Csodás, mennyei, kicsi, de ízletes, vizuálisan is élvezetes adagok, kiváló kiszolgálás. Tetszett! ..................

Köszönet neki: 724orsolyav

A következőt megtekintő utazók: Apacuka ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Apacuka? Ossza meg benyomásait!