“Törzshely gyanús hely”

Raffaello Ristorante e Pizzeria
Konyha: Olasz
Étkezési lehetőségek: Kültéri asztalok
Étkezési lehetőségek: Kültéri asztalok
Értékelés időpontja: 2018. március 11.

Hosszú utazás után, fáradtan vacsorázni mentünk a feleségemmel, a foglalásunkat le is késtük, de kedvesen fogadtak. Rögtön megfogott bennünket a házias, barátságos hangulata a helynek, bíztunk abban, hogy a tányér is ilyen lesz. Előételnek panírozott rák 3 mártogatóssal, kiváló, pont a célt szolgálja. Én töltött tintahalat ettem, szintén ügyes darad, de a kiemelkedő a feleségem libamájmártásos ricottával és gombával töltött csirkemellfiléje milyen hihetetlen szép volt. Egy hibát elkövettek: akkorák az adagok, hogy desszertre egyszerűen gondolni sem mertünk, de ezt majd legközelebb korrigáljuk. Az italválaszték megfelelő, a kiszolgálók kedvesek, az árak is elfogadhatóak, mondjuk én ennek a kötelező borravalónak nem értem a lényegét, ha nem én döntök, akkor nem borravaló, ha pedig kiszolgálási díj, akkor miért nem az árban van? Persze ez nem ide szól, hanem manapság szinte mindenhova, de innen már csak 2 lépés a tisztatányér díja és a wc papír átalány. Mindenhol ellenzem az ár bujtatását. Mindegy, ez a hely alkalmas egy családi törzshelynek, ha máskor is ezt tapasztaljuk.

Köszönet neki: Hável G

Értékelés időpontja: 2018. március 10. mobiltelefonon

Pizza és tészta Budapest egyik talán legjobbja!A kiszolgálás rendben volt, az egész étkezést elrontotta ,hogy romlott tiramisut kaptunk,így sajnos negatív élménnyel zárult az itt tartózkodásunk!!

1  Köszönet neki: Global759998
Értékelés időpontja: 2018. február 17.

A közelben lakunk, sokszor elmentünk mellette, láttuk is, de a látvány nem csábított be.
Majdnem egy alkalommal... azonnal megkedveltük.
Azóta rendszeresen járunk (kb. 2 hetente).
Szerencsére a külső egyszerűsége, nem jellemző az ételekre.
Igazán jó olasz étterem - Budapesten én nem ismerek ilyen jót, de jobbat nemigen.
A pizzájuk is remek, bár ritkán eszem, mivel a fogások még jobbak.
És igen, szinte végigettük már az étlapot, de nagyon rafináltan-ügyesen, havonta változtatják a séf-ajánlatot. (januárban vadak voltak, február az igazi olasz ételeké)

Van gyereksarok is.
Az árak elfogadhatók, méltányosak.
Mindenkinek nagyon-nagyon ajánlom.

1  Köszönet neki: zmabal
Értékelés időpontja: 2018. február 1.

Tegnap vacsoráztunk Önöknél Pizza és Rizottóba Buda legjobbjai vagytok!!!Legközelebb is jövünk és mindenkinek ajánljuk

1  Köszönet neki: DayTrip728612
Raffaello C, a Raffaello Ristorante e Pizzeria alkalmazásában álló Tulajdonos válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2018. február 12.

Köszönjük szépen a kedves szavakat, reméljük hamarosan visszatérnek hozzánk! :-)

Értékelés időpontja: 2018. január 27. mobiltelefonon

Az étlap izgalmas, a kiszolgálás gyors és udvarias, az ételek tökéletesek.
Mi a paradicsomlevest, a csilis rákot, vaddisznó tarját és tenger gyümölcsi tésztát kóstoltuk. Olaszországban sem ettem jobbat.:-)

1  Köszönet neki: gabriellas730

Köszönjük szépen a kedves szavakat :-) reméljük, hogy visszatértek hozzánk!

A következőt megtekintő utazók: Raffaello Ristorante e Pizzeria ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Raffaello Ristorante e Pizzeria? Ossza meg benyomásait!