“Panoráma”

Leo Budapest
Környék: I. kerület/Buda
Környék: I. kerület/Buda
Értékelés időpontja: 2018. augusztus 26. mobiltelefonon

Többen írták előttem a foglalás törléséből adódott negatívumokat , nekünk ilyen nem volt ... foglalás nélkül ‘estünk ‘ be. Volt egyből asztal is , mikor szóltunk , hogy vacsorázni szeretnénk . Igaz előre mondták, hogy nagyjából 2-2 1/2 órás időtartamra, de igazából ettől többet nem is állt szándékunkban maradni.
Csodálatos panorámája van a roof top terasznak éjszaka , lélegzetelállító ... bár a nappalit is szeretném hamarosan megnézni .
Az asztalok valóban picikék , ami igazából akkor jelent nehézséget ha enni szeretnénk . Ha csak inni , akkor pont elég. Pizzát és marha tatárt kértünk , de szóltak , hogy a pizzából kifogytak , így két marha tatár lett belőle, ami finom , laktató és pont elég volt. 3 sör , 2 marha tatár 17e ft volt. Nem olcsó, de megérte bőven a látvány és az étel és a felszolgálás minősége miatt is. Számlánál előzékenyen szóltak, hogy a szervízdíjjat már tartalmazza. A személyzet / felszolgálók illedelmesek , kedvesek és a vendégek számához mérten viszonylag gyorsak is voltak.

Köszönet neki: Licsike

Értékelés időpontja: 2018. augusztus 21. mobiltelefonon

Amikor asztalt foglaltunk senki sem mondta nekünk, hogy nem lehet kajálni 17.00-18.00 óra közt, ami egyáltalán nem normális, hisz azzal a szándékkal jöttünk, hogy kajáljunk is. Az asztalunkhoz ülettek két idegent aki dohányzott, anélkül hogy megkérdezzék azt, hogy oda ülhet-e mellénk két olyan embert aki dohányzik.. az egész cigi fűst ránk szállt..
azt ajánlom, hogy annyi embert engedjenek be ahány asztal elérhető, mert nem normális, hogy összeültessenek mindenféle idegennel..

Köszönet neki: Franci C
Értékelés időpontja: 2018. augusztus 20.

2 héttel előre lefolgaltuk az asztalt 7 fő részére. 1 nappal az érkezés előtt hívtak, csakhogy nem voltam akkor elérhető, és mivel magéntelefonszámról hívtak, így visszahívni sem volt alkalmam. Teszem hozzá nem próbáltak emailben sem értesíteni, holott a foglaláskor megadtam a címet...Másnap mikor ujra hívtak, közölték,hogy közbejött egy nagyobb rendezvény, és ,,nagy kegyesen'' felajánlották, hogy ha nagyon szeretnénk, fél 8 helyett (amikorra kértem az asztalt) 7-re odamehetünk és leülhetünk a bárpulthoz de maximum 1 órára, utána távozzunk...Teszem hozzá, hogy külfölfről mentünk volna,és így borult az egész programunk. Olyan stílusban beszéltek velem, hogy még én éreztem magam kellemetlenül, hogy mertem asztalt foglalni. Ezek után biztosan nem fogok.

5  Köszönet neki: diplomafielding
Értékelés időpontja: 2018. augusztus 16. mobiltelefonon

Pár héttel ezelőtt voltunk ott a párommal. Foglaltunk is előre helyet. Amint fel értünk már várt is a hölgy hogy le ültessen minket. Viszont olyan helyre ahol még két pár is ült közvetlen közel. Szóval egy kis kanapén össze voltunk négyen zsúfolva, hat mit mondjak nem volt valami kényelmes. Eszt meg jobban át kellene gondolni. Úgy terveztuk hogy ott is fogunk kajálni, de meg gondoltuk magunkat, nem a kaja végett mert azok nagyon csábítóak voltak hanem a szűk es nagyon pici asztal végett. Nem éreztük magunkat komfortosan. A kiszolgálásson is van mit csiszolni. A kilátás az csodás főleg sötétedés után.

1  Köszönet neki: KlaudiaK3799
Értékelés időpontja: 2018. július 22. mobiltelefonon

Édesanyámmal betévedtünk ebbe a csodálatos tetőtéri bárba/ étterembe és a legkülönlegesebb másfél órát töltöttük ott, Aperol spritzt iszogatva. Mesébeillő kilátás, hangulatos háttér zene, fantasztikus és kedves, segítőkész kiszolgálás! Anyum nem ismert egy adott italt és a bárpultos adott neki egy kis kóstolót. mindenki segítőkész volt fotókat készíteni rólunk ezen a csodás helyen, pedig itt gondolom mindenki megkéri Őket de azt mutatják, hogy Ők ezt nem bánják. sok helyen jártam már a világban de este fél 10 után amikor már sötét van, ez a hely és kilátás páratlan! Romantikusoknak, turistáknak vagy bárkinek aki egy különlegességet szeretne az életében ajánlom ezt a helyet!

Köszönet neki: Antorage

A következőt megtekintő utazók: Leo Budapest ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Leo Budapest? Ossza meg benyomásait!