“Látványos kis oroszlán”
Leo Budapest értékelése

Leo Budapest
Környék: I. kerület/Buda
Környék: I. kerület/Buda
Értékelés időpontja: 2018. szeptember 10.

Péntek estére foglaltam asztalt, külföldön élő barátomat szerettem volna igazán klassz helyre vinni, ahonnan gyönyörködhet a városban. Hétfői napon adtam le asztalfoglalásomat, melyre csak ott kaptam megerősítést a foglalásról, így másnap a Leo Facebook oldalán vettem fel a kapcsolatot velük, melyre 1 napon belül nagyon kedvesen válaszoltak is, és visszaigazolták a foglalást. Már az érkezéskor is nagyon kedves fogadtatásban volt részünk, mivel kicsit korábban érkeztünk, még ültek az asztalunknál, de már épp fizettek, addig a bárpultnál ültettek le bennünket, és itt is leadhattuk italrendelésünket, és végig nézhettük, hogyan készítik el a rendelt italokat. Igazán szépen dolgoztak a pultosok, és ízlésesen tálalták elénk. Majd a helyünkre kísértek bennünket, ahonnan csodás volt a látvány, az alattunk elterülő Duna és Lánchíd látványa magával ragadó volt. Lágy zene szólt a háttérben. Később a mellettünk lévő asztalhoz csatlakozott egy idegen társaság, ez kicsit furcsa volt, hiszen nagyon közel vannak az asztalok egymáshoz, így kénytelen kelletlen részévé váltunk az ő beszélgetésüknek, és fordítva - bár szerencsére mi már épp indulóban voltunk, így talán számukra sem volt zavaró nagyon a jelenlétünk. Ezt leszámítva, igazán jól telt az este, figyelmesek és kedvesek voltak a személyzet tagjai, távozásunkkor is érdeklődő volt az ajtónál álló hölgy.
Az ételekről nem tudok nyilatkozni, viszont az italok igazán látványosan készülnek. A panoráma pedig elképesztően csodás, mind kora esti, mind már az esti megvilágításban.

Köszönet neki: Voyager788298

Értékelés időpontja: 2018. szeptember 9. mobiltelefonon

Csütörtök este latogattuk meg a bàrt-éttermet a baràtnömmel màr nagyon régota szerettem volna elmenni ide mivel külföldön élek îgy nincs rà tùl sok alkalmam. Nagyon izgatott voltam hiszen a fotòkon elképesztöen gyönyörü a hely. Ez valòban így volt a hely a kilàtàs lélegzet elàllitò.
Rendeltünk egy caesar salàtàt, tonicot és egy alma lét. Az üditökkel nem volt baj :) A salàtàban talàlhato csirke mell nem volt àtsülve így szàmomra nagy csalòdàs volt.. Többet vàrtam.. Késöbb jeleztük hogy fizetni szeretnénk jött is egy hölgy majd kérdezte izlett minden rendben volt? Öszinte ember vagyok így nem tudtam hazudni közöltem vele hogy nagyon rossz volt nem tudtam meg enni mivel a csirke nem volt àtsülve a közepe nyers volt.. A hölgy elment.. Majd nem jött vissze.. Elfelejtett minket... eltelt 20 perc majd szoltam egy masik pincernek hogy fizetnénk de a hölgy elfelejtett vissza jönni. meg kaptuk a szàmlàt ezzel egy idöben meg jelent a hölgy is aki közölte hogy a csirke igen is àtvolt sülve Nos enni biztos hogy nem megyünk többet. Esetleg inni pàr italt lehetséges.

Köszönet neki: Laura_arroyoj
Értékelés időpontja: 2018. augusztus 26. mobiltelefonon

Többen írták előttem a foglalás törléséből adódott negatívumokat , nekünk ilyen nem volt ... foglalás nélkül ‘estünk ‘ be. Volt egyből asztal is , mikor szóltunk , hogy vacsorázni szeretnénk . Igaz előre mondták, hogy nagyjából 2-2 1/2 órás időtartamra, de igazából ettől többet nem is állt szándékunkban maradni.
Csodálatos panorámája van a roof top terasznak éjszaka , lélegzetelállító ... bár a nappalit is szeretném hamarosan megnézni .
Az asztalok valóban picikék , ami igazából akkor jelent nehézséget ha enni szeretnénk . Ha csak inni , akkor pont elég. Pizzát és marha tatárt kértünk , de szóltak , hogy a pizzából kifogytak , így két marha tatár lett belőle, ami finom , laktató és pont elég volt. 3 sör , 2 marha tatár 17e ft volt. Nem olcsó, de megérte bőven a látvány és az étel és a felszolgálás minősége miatt is. Számlánál előzékenyen szóltak, hogy a szervízdíjjat már tartalmazza. A személyzet / felszolgálók illedelmesek , kedvesek és a vendégek számához mérten viszonylag gyorsak is voltak.

Köszönet neki: Licsike
Értékelés időpontja: 2018. augusztus 21. mobiltelefonon

Amikor asztalt foglaltunk senki sem mondta nekünk, hogy nem lehet kajálni 17.00-18.00 óra közt, ami egyáltalán nem normális, hisz azzal a szándékkal jöttünk, hogy kajáljunk is. Az asztalunkhoz ülettek két idegent aki dohányzott, anélkül hogy megkérdezzék azt, hogy oda ülhet-e mellénk két olyan embert aki dohányzik.. az egész cigi fűst ránk szállt..
azt ajánlom, hogy annyi embert engedjenek be ahány asztal elérhető, mert nem normális, hogy összeültessenek mindenféle idegennel..

Köszönet neki: Franci C
Értékelés időpontja: 2018. augusztus 20.

2 héttel előre lefolgaltuk az asztalt 7 fő részére. 1 nappal az érkezés előtt hívtak, csakhogy nem voltam akkor elérhető, és mivel magéntelefonszámról hívtak, így visszahívni sem volt alkalmam. Teszem hozzá nem próbáltak emailben sem értesíteni, holott a foglaláskor megadtam a címet...Másnap mikor ujra hívtak, közölték,hogy közbejött egy nagyobb rendezvény, és ,,nagy kegyesen'' felajánlották, hogy ha nagyon szeretnénk, fél 8 helyett (amikorra kértem az asztalt) 7-re odamehetünk és leülhetünk a bárpulthoz de maximum 1 órára, utána távozzunk...Teszem hozzá, hogy külfölfről mentünk volna,és így borult az egész programunk. Olyan stílusban beszéltek velem, hogy még én éreztem magam kellemetlenül, hogy mertem asztalt foglalni. Ezek után biztosan nem fogok.

5  Köszönet neki: diplomafielding

A következőt megtekintő utazók: Leo Budapest ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Leo Budapest? Ossza meg benyomásait!