“5*”

Leo Budapest
Környék: I. kerület/Buda
Környék: I. kerület/Buda
Értékelés időpontja: 2018. szeptember 22. mobiltelefonon

Egy szuper estét töltöttünk itt. A kiszolgálás kedves, figyelmes és profi, a kilátás pedig páratlan. Nagyon szerettük!

Köszönet neki: Tourist818335

Értékelés időpontja: 2018. szeptember 14.

Kiváló, kedves, figyelmes kiszolgálás mellett fogyaszthattuk el a bár-ételek fél-tenyérnyi méretét szerencsére jóval meghaladó vacsoránkat, mely ízvilágát tekintve is tartogatott meglepetéseket. Sosem gondoltam, hogy egy roof-top bárban fogom megkóstolni az egyik legjobb burgert, ami csak kapható manapság. A koktélok is üdítően változatosak voltak a megszokottakhoz képest, és az alkoholt nem fogyasztók is megtalálták a nekik való különlegességet. Hibátlan este volt, csodás látvánnyal és kiváló hangulattal!

Köszönet neki: Rita T
Értékelés időpontja: 2018. szeptember 14. mobiltelefonon

Már kétszer is sikerült foglalnom, nagyon gördülékenyen ment. Első alkalommal esőre állt az idő, és előzetesen külön felhívtak (piros pont :) ), hogy jelezzék: vihar esetén kénytelenek lesznek bezárni. Ez persze nem rettentett el minket :) A lenti bejáratnál a fogadtatástól az este végén az elbúcsúzásig nagyon kellemes volt az egész. Mindenki udvarias, de a hangulat mégsem feszengő. A koktélok izgalmasak, nem a megszokott választék, és a kaják mindegyikében is van egy kis csavar. Nagyon ajánlom a helyet! Ja, a kilátást majdnem elfelejtettem, de azért az remélem, nem kérdés :)

Köszönet neki: Climber679553
Értékelés időpontja: 2018. szeptember 14. mobiltelefonon

Gyönyörű környezet (maga a bár és a kilátás is), gyors és nagyon kedves kiszolgálás, finom ételek és italok, nagy és különleges választék.

Köszönet neki: Connector263329
Értékelés időpontja: 2018. szeptember 10.

Péntek estére foglaltam asztalt, külföldön élő barátomat szerettem volna igazán klassz helyre vinni, ahonnan gyönyörködhet a városban. Hétfői napon adtam le asztalfoglalásomat, melyre csak ott kaptam megerősítést a foglalásról, így másnap a Leo Facebook oldalán vettem fel a kapcsolatot velük, melyre 1 napon belül nagyon kedvesen válaszoltak is, és visszaigazolták a foglalást. Már az érkezéskor is nagyon kedves fogadtatásban volt részünk, mivel kicsit korábban érkeztünk, még ültek az asztalunknál, de már épp fizettek, addig a bárpultnál ültettek le bennünket, és itt is leadhattuk italrendelésünket, és végig nézhettük, hogyan készítik el a rendelt italokat. Igazán szépen dolgoztak a pultosok, és ízlésesen tálalták elénk. Majd a helyünkre kísértek bennünket, ahonnan csodás volt a látvány, az alattunk elterülő Duna és Lánchíd látványa magával ragadó volt. Lágy zene szólt a háttérben. Később a mellettünk lévő asztalhoz csatlakozott egy idegen társaság, ez kicsit furcsa volt, hiszen nagyon közel vannak az asztalok egymáshoz, így kénytelen kelletlen részévé váltunk az ő beszélgetésüknek, és fordítva - bár szerencsére mi már épp indulóban voltunk, így talán számukra sem volt zavaró nagyon a jelenlétünk. Ezt leszámítva, igazán jól telt az este, figyelmesek és kedvesek voltak a személyzet tagjai, távozásunkkor is érdeklődő volt az ajtónál álló hölgy.
Az ételekről nem tudok nyilatkozni, viszont az italok igazán látványosan készülnek. A panoráma pedig elképesztően csodás, mind kora esti, mind már az esti megvilágításban.

Köszönet neki: Voyager788298

A következőt megtekintő utazók: Leo Budapest ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Leo Budapest? Ossza meg benyomásait!