“Kiváló francia konyha, magyar ízekkel ötvözve!”
Cafe Bouchon értékelése

Cafe Bouchon
Milyen alkalomra? Üzleti találkozók, Helyi konyha, Különleges alkalmak, Romantikus
Étkezési lehetőségek: Ebéd, Reggeli, Vacsora, Késő éjszakai, Foglalások
Környék: Terézváros
Értékelés időpontja: 2018. február 27.

Párom születésnapját ünnepeltük és nem csalódtunk, sőt! Udvarias kiszolgálással találkoztunk. A felszolgálónak minden kérdésünkre volt részletgazdag válasza. Külön figyelmet fordítottak a szülinapi alkalomra egy kis tűzijáték formájában. Ár-érték arányban nagyon jó a hely. A kóstoló menüben bár egy fogás már elfogyott, a pincérünk több alternatívát is tudott helyette ajánlani örömünkre. Ajánlom bátram.

Köszönet neki: Kramarics

Értékelés időpontja: 2018. február 19.

Vacsorázni voltunk a párommal. Ajándék italt kaptunk, ugyanis másik napra vártak minket véletlenül. A felszolgálás hibátlan volt, a libamáj amit kértem szinte kocsonyásan puha. A borokat különleges eljárással tartósítják, mellesleg a Villányi Cabernet Franc természetesn finom volt :) A csokis süti talán nem volt a legjobb, amit valaha ettem, de ez nem vett el túl sokat az egész hatásból. Bármikor szívesen visszamennék.

Köszönet neki: zoltan7519
Értékelés időpontja: 2018. február 15.

Már többször jártunk itt, de soha nem csalódtunk. Profi kiszolgálás, finom ételek és italok, hozzáértő személyzet. Csak ajánlani tudom!

Köszönet neki: Eszter G
Értékelés időpontja: 2018. január 1.

Feleségemmel több alkalommal is ellátogattunk az étterembe az elmúlt pár évben különleges alkalmakkor. A fogadtatás a pincérek szakértelme és felkészültsége egyedülálló. Az ételek minősége mindig hozta a már megszokott és elvárt színvonalat. Nem csalódtunk bennük soha, ami sok más budapesti menő étteremről nem mondható el. Értékelést csak azért írok most bár nem szokásom, mert jártam olyan helyen amely a tripadvisor sorrendben előbb áll de színvonalban hátrább. Szeretném ajánlani azoknak akik egy hangulatos környezetben, barátságos kiszolgálás mellett szeretnének romantikusan eltölteni pár órát izgalmas ételek és italok társaságában.

2  Köszönet neki: magyarbalazs
Értékelés időpontja: 2017. december 15. mobiltelefonon

Budapest szívében egy gyönyörű kis ekszerdoboz. Egyszer véletlenül fedeztük fel, de azóta is akárhol járunk, mindenhol az itteni hangulatot és ízeket keressük. A felszolgálás és a hozzáállás tökéletes. Nem tudnék kiemelni egyetlen dolgot sem, mert minden a lehető legmagasabb fokon áll: az alapanyagok minősége, a borok választéka (rendkívül átgondolt), a felszolgálás, környezet. Köszönjük, igazi törzshellyé vált. Nem kérdés, hogy visszajövünk-e. Céges rendezvényt és romantikus vacsorát is ugyanolyan profizmussal kezelnek.

Köszönet neki: orsymt

A következőt megtekintő utazók: Cafe Bouchon ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Cafe Bouchon? Ossza meg benyomásait!