“Imádtuk”
Cafe Bouchon értékelése

Cafe Bouchon
Milyen alkalomra? Romantikus, Különleges alkalmak, Üzleti találkozók, Helyi konyha
Étkezési lehetőségek: Késő éjszakai, Ebéd, Vacsora, Reggeli, Foglalások
Környék: Terézváros
Értékelés időpontja: 2018. szeptember 16. mobiltelefonon

A párommal látogattunk el az étterembe. Kellemes hangulatú, barátságos hely. Abszolút ízletes fogások. A kiszolgálás csodás, nagyon elégedettek voltunk Bálinttal, aki felszolgált nekünk. Ajánlom mindenkinek.

Köszönet neki: Tamara H

Értékelés időpontja: 2018. augusztus 31. mobiltelefonon

Évtizedes törzsvendégként elfogult vagyok, de a véleményem az, hogy Budapest legjobb konyhája és legfantasztikusabb tulajdonosa vár mindenkit napról-napra. Michlen csillagot érdemel!

2  Köszönet neki: Departure725385
Értékelés időpontja: 2018. július 25.

Szülinapi ünneplés alkalmával választottuk a helyet. Csak ajánlani tudom, fantasztikus kiszolgálás, pazar ételek, nagyon kellemes hangulatú hely! Gratulálok az étterem csapatának!

Köszönet neki: Navigator792202
Értékelés időpontja: 2018. február 27.

Párom születésnapját ünnepeltük és nem csalódtunk, sőt! Udvarias kiszolgálással találkoztunk. A felszolgálónak minden kérdésünkre volt részletgazdag válasza. Külön figyelmet fordítottak a szülinapi alkalomra egy kis tűzijáték formájában. Ár-érték arányban nagyon jó a hely. A kóstoló menüben bár egy fogás már elfogyott, a pincérünk több alternatívát is tudott helyette ajánlani örömünkre. Ajánlom bátram.

Köszönet neki: Kramarics
Értékelés időpontja: 2018. február 19.

Vacsorázni voltunk a párommal. Ajándék italt kaptunk, ugyanis másik napra vártak minket véletlenül. A felszolgálás hibátlan volt, a libamáj amit kértem szinte kocsonyásan puha. A borokat különleges eljárással tartósítják, mellesleg a Villányi Cabernet Franc természetesn finom volt :) A csokis süti talán nem volt a legjobb, amit valaha ettem, de ez nem vett el túl sokat az egész hatásból. Bármikor szívesen visszamennék.

Köszönet neki: zoltan7519

A következőt megtekintő utazók: Cafe Bouchon ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Cafe Bouchon? Ossza meg benyomásait!