“Szuper hely”
Cafe Bouchon értékelése

Cafe Bouchon
Milyen alkalomra? Romantikus, Üzleti találkozók, Helyi konyha, Különleges alkalmak
Étkezési lehetőségek: Késő éjszakai, Ebéd, Reggeli, Vacsora, Foglalások
Környék: Terézváros
Értékelés időpontja: 2018. november 11. mobiltelefonon

Jó konyha, páratlan atmoszféra, megfizethető árak és első osztályú kiszolgálás. A szecesszió hangulatának meghittsége. Ne hagyd ki!

A látogatás dátuma: 2018. november
Köszönet neki: 406endred

Értékelés időpontja: 2018. szeptember 23.

Viszonylag rég jártunk utoljára a Café Bouchonban, most az apropót a tíz éves házassági évfordulónk szolgáltatta. A kellemes emléket, amit eddig is őriztünk erről a kiváló franciás / magyaros helyről ezúttal megújítottuk. Lajos úrral (Tisza Lajos) ezúttal is közösen döntöttük el, hogy mi lenne a legjobb választás a napon: lazac carpaccióval kezdtem, bélszín pavé négybors mártással burgonyafánkkal volt a főétel, desszertnek crepe suzette-et kértem. Nejem kacsamellet evett meggymártással, kisfiamnak a kedvére állítottak össze gyermekmenüt az étlaptól függetlenül. Kiváló a borválaszték, Lajos úr egyben elsőrangú sommelier is. Az árak nem alacsonyak, de ár/érték arányban kedvezőek. Remekül éreztük magunkat, köszönjük.

A látogatás dátuma: 2018. szeptember
Köszönet neki: nikischa1
Értékelés időpontja: 2018. szeptember 16. mobiltelefonon

A párommal látogattunk el az étterembe. Kellemes hangulatú, barátságos hely. Abszolút ízletes fogások. A kiszolgálás csodás, nagyon elégedettek voltunk Bálinttal, aki felszolgált nekünk. Ajánlom mindenkinek.

A látogatás dátuma: 2018. szeptember
Köszönet neki: Tamara H
Értékelés időpontja: 2018. augusztus 31. mobiltelefonon

Évtizedes törzsvendégként elfogult vagyok, de a véleményem az, hogy Budapest legjobb konyhája és legfantasztikusabb tulajdonosa vár mindenkit napról-napra. Michlen csillagot érdemel!

A látogatás dátuma: 2018. augusztus
2  Köszönet neki: Departure725385
Értékelés időpontja: 2018. július 25.

Szülinapi ünneplés alkalmával választottuk a helyet. Csak ajánlani tudom, fantasztikus kiszolgálás, pazar ételek, nagyon kellemes hangulatú hely! Gratulálok az étterem csapatának!

Köszönet neki: Navigator792202

A következőt megtekintő utazók: Cafe Bouchon ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Cafe Bouchon? Ossza meg benyomásait!