“Kedves korrekt finom”
Borssó Bistro értékelése

Borssó Bistro
Konyha: Francia, Magyar
Milyen alkalomra? Különleges alkalmak, Helyi konyha, Üzleti találkozók, Romantikus
Étkezési lehetőségek: Ebéd, Vacsora, Reggeli, Késő éjszakai, Foglalások
Értékelés időpontja: 2018. június 18.

Nagyobb családi vacsorázást követtünk el, amihez nagyon kedves és profi kiszolgálást kaptunk. Az ételek és a légkör kiváló volt. Bátran ajánlom.

1  Köszönet neki: bigtufa

Értékelés időpontja: 2018. június 7. mobiltelefonon

Nagy baráti társasággal voltunk itt,több féle ételt is volt így módomban megkóstolni,minden Isteni finom volt! Ilyen kedves,barátságos,segítőkész személyzettel már rég találkoztam! Köszönünk mindent! Mindenkinek csak ajánlani tudom!

We were very pleased!Very kind, friendly and helpful staff were working and the food was divine!

Estaba aqui con mis amigos,pasamos super bien! La comida fue exelente! Todo estaba muy fresco y sabroso! Los camareros eran muy amables y atentos!
Recomiendo a todos!

1  Köszönet neki: AnitaM1617
Értékelés időpontja: 2018. május 21. mobiltelefonon

A hazassagi evfordulonkat unnepeltuk ott. Kivalo eteleket ettunk, a pincerek segitokeszek, udvariasak voltak. Biztos, hogy vissza fogunk menni. Az epres charlotte sutiert mindenkeppen! Eletem legfinomabb desszertjet ettem ott❤️

1  Köszönet neki: agnesfaska
Értékelés időpontja: 2018. május 19. mobiltelefonon

Elég sokat járunk fine dining helyekre így kipróbáltuk a Borssót is. Nagy reményeket fűztünk hozzá, sajnos azonban egy kicsit csalódnunk kellett. A kiszolgálás hiper kedves, az ételek finomak (bár a báránycsülök 7000ért elbírna egy mártást), a tálalás esztétikus, viszont ár/érték arányban soknak gondolom a közel 30ezret egy hétköznap délelőtti ebédért. Nem az összeg a gond, hanem hogy nem tud annyit. A személyzet felkészült, a hely hangulata fantasztikus. Az értékelés a vezetőségnek szól.

Köszönet neki: MarciBallo
Értékelés időpontja: 2018. május 1. mobiltelefonon

Kellemes jó hangulatú hely, tökéletes kiszolgálás, remek ételek. Csendes belvárosi rész, nyugodt hangulat. Tetszett a berendezés, árak picit magasak.

Köszönet neki: Stegnerzsolt

A következőt megtekintő utazók: Borssó Bistro ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Borssó Bistro? Ossza meg benyomásait!