Mai nyitvatartás: 10:00 - 20:00
Érdemes elmenni

Mindenképp ki kell egyszer ilyet próbálni, a hely ügyesen be volt rendezve, a személyzet nagyon... olvasson tovább

Értékelés időpontja: 2019. október 13.
Maps03866097963
Eger, Magyarország
kiállítás

Érdekes, tanulságos látogatás volt, nem bántuk meg, hogy elmentünk. Kicsit másként viszonyulok a... olvasson tovább

Ezzel a látnivalóval együttműködve begyűjtött értékelés

Értékelés időpontja: 2019. szeptember 18.
farkaskrisztina2019
Mind a(z) 1 160 értékelés megtekintése

1 160 találat
Értékelés időpontja: 2018. március 6.

Többször is jártam Önöknél iskolánk diákjaival. Minden alkalommal nagyon kedves fogadtatásban részesültünk. Vezetőink türelmesen, érdekesen sokszor viccesen meséltek a vakok életéről és biztos kezekkel vezettek át az akadályokon. Egy-egy látogatás életreszóló élmény volt, feltárt előttünk egy más világot. Köszönet érte.

A program dátuma: 2017. április
Köszönet neki: zsuilona
Értékelés időpontja: 2018. március 6.

Messze felülmúlt minden várakozásunkat!!! Tanárként voltam itt az osztályommal, és hazafelé Szegedre is sokat beszélgettünk erről a gyerekekkel.

Köszönet neki: dzoli2
Értékelés időpontja: 2018. március 6.

Nem erre számítottam. Igazából nem is tudom mire gondoltam, mivel fogok találkozni, de egy mély élmény ért a látogatás során. Elég elgondolkodtató volt az egész szituáció, a beszélgetés már bent is, de miután kijöttünk még jó darabig a hatása alatt álltunk. Nem sajnáltam le eddig sem a látássérülteket, de most még inkább felnézek rájuk, és azt gondolom minden egyes ember aki ilyen jellegű problémával éli az életét egy-egy igazi példakép a társadalomnak.

Köszönet neki: nagyanett3
Értékelés időpontja: 2018. február 24. mobiltelefonon

Először és utoljára vettünk részt ezen a programon. A láthatatlan kiállítás érdekes és tanulságos volt habár nem lehet több, mint 80m2, zsúfolt, levegőtlen apró helyiségek. A pofátlan lehuzás a vacsora. Egy 70m2-es helyiségben voltunk összezsúfolva, olasz vacsora estnek nevezve, a vegyes tálon mogyoró, olajbogyó, 2 fele magyar sajt kb 10dkg 4 főre meg egy kis sós ropogtató. Olasz előétel ??? Ez????
A tészta jo volt és nagy adag, de hideg, de az igazi pofátlan lehuzás az ital fogyasztás. Nagyon kedves házigazdáink feltűnően jó sales-eskent ajanlgattak az italt mindenkinek, fizetésnél egyértelműen kiderült számomra azon van az igazi kasza.... 2 kis és 2 nagy (erős túlzással nagy max 4dl) limonádé 1-1 szeletke citrommal 4800ft?????? Jóhiszeműen azt gondoltam ezzel a programmal segítem a rászorulókat mindamellett betekintést nyerhetek mindennapjaikba. Elvi okok miatt nagyon rossz szájízzel átverve távoztam, soha senkinek nem fogom ajánlani ezt a programot , hisz igen nívós etteremben is max 800ft egy minőségi fel literes limonádé, ez a hely minden csak nem nívós....

Köszönet neki: travelmaster_hu
Értékelés időpontja: 2018. február 13.

Ezt a kiállítást feltétlenül meg kell látogatnia legalább egyszer mindenkinek. Az emberek sokkal toleránsabbak lennének egymás iránt!

A program dátuma: 2018. január
Köszönet neki: scheibjanos