“Kedves kiszolgálás, átlagos ételek”
Szeged Vendeglo értékelése

Szeged Vendeglo
Étkezési lehetőségek: Késő éjszakai, Foglalások
Környék: Gellért-hegy
Értékelés időpontja: 2018. március 10.

Diplomaátadó utáni ebéden voltunk ott, mivel közel van a BME-hez az étterem. Kedvesen fogadtak, a kiszolgálás megfelelő volt. Az ételek időben elkészültek, de az enyém hideg volt. A többieké megfelelő hőmérsékletű. Az ételek ár érték aránya nagyon alacsony, ilyen áron máshol sokkal jobbat és többet ettünk volna. Sokan halételt ettünk, az adagok elég kicsik voltak, a desszerttel együtt laktunk jól igazán. A Cordon Bleu adag például kiadós volt. Összességében turistáknak megfelelő, ha magyaros ételt akarnak nekünk egynek jó volt, de a mesterdiplomát már máshol ünnepeljük.

Köszönet neki: AnnaS21172

Értékelés időpontja: 2018. február 27.

Nem volt olyan étel ami meleg lett volna. A húsleves ehetetlenül sós volt és hideg. A kiszolgálás kritikán aluli. Kihozták mindenkinek az ételt majd viccesen közölték, hogy "hupsz a liba elszaladt, szóval azt nem tudnak hozni". Felmerült bennem a kérdés, hogy akkor mégis miért nem szóltak közvetlenül a leves után? Miért akkor szóltak, mikor a többieknek már kihozták a főételt?!
Összességében a minőség szörnyű, a kiszolgálás pocsék és DRÁGA! Kerülje el mindenki!

3  Köszönet neki: negroallics
Értékelés időpontja: 2018. február 21.

Bár szerintem a halászlé inkább bajai volt, de iszonyat finom!!! Legközelebb, mire jövök, már teraszra kiülős jó idő lesz, és jó magyar ételek fogyasztása közben fogok gyönyörködni a pesti tájban!! A külföldi ismerőseimnek is ezt ajánlom, ha Magyarországra látogatnak!!

1  Köszönet neki: kisvereb
Értékelés időpontja: 2018. február 18.

Furcsán jelentkezik az ÁFA csökkentés a Szeged étterembem.
A bélszín ára az internetes étlapon 3800 Ft. A helyszínen 5800 Ft. Az asztal előrendelésénél úgy tájékoztattak, hogy ez az utolsó szabad asztal, a helyszínen azt tapasztaltuk, hogy az étterem félig üres.
Az ételek hm, a szakácsot ideje lenne lecserélni. Hogyan lehet egy vékony bordaszeletet ilyrn elrághatatlanná tenni. Nem sorolom a többit. A cigányzene kifűnő volt, ennek ellenére nem megyünk többet ebbe at étterembe.

1  Köszönet neki: Istvan K
Értékelés időpontja: 2017. december 31.

Ma voltunk az etkezoben. A bogracsgulyas husa marhabol van, de ehetetlenul nyers.
A pincer nem tudja,hogy a maj hizlalt vagy nem. Vegul is hizlalt volt, jol is volt megsutve, de a koret csapnivalo. A krumpli, a hagyma tocsog az olajban, ehetelen. A becsi szelet a hirdetett borju hus helyett mocsingos disznobol keszult. Amig ott voltunk rengeteg kulfoldi betert, ha hasonlo "magyaros" eteleket kertek, akkor rossz hiret viszik a magyar gasztronomianak. Pedig mi rengeteg helyen keressuk az igenyes eteleket, jok is a tapaszatalatok!!!!

2  Köszönet neki: László S

A következőt megtekintő utazók: Szeged Vendeglo ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Szeged Vendeglo? Ossza meg benyomásait!