4 886 találat
2 709
1 720
2 709
1 720
Értékelés időpontja: 2018. február 7.

Rendkívül kedves, segítőkész es mosolygós személyzet! A reggeli fennséges, bő választékkal: több féle módon elkészített tojás ételektől kezdve (kétféle rántotta, bundáskenyér, tükörtojás, főtt tojás) a rösztin át egészen az amerikai palacsintáig széles választék várt minket minden reggel. Szerintem mindenki talál magának kedvére való fogásokat. A wellnes részleget is meglátogattuk mindennap, reggel 9 és este 9 között látogatható (ajánlatos a kora délutáni órákban menni, akkor vannak a legkevesebben, 13-15 óra között), kellemes vizű medence és jacuzzi illetve szaunák is megtalálhatóak itt. A szobák szépek, modern kialakításúak, csendesek és tiszták. Az éttermet is kipróbáltuk egy vacsora erejéig, 5 csillagos kiszolgálásban és ételekben volt részünk, és még egy ajándék előételt illetve apró desszertet is kaptunk. Az egyetlen enyhe negatív élmény számunkra az volt hogy bejelentkezéskor fizetnünk kellett egy 20 euró/éjszakás letétet, de ezt utólag vissza is utalták a bankszámlánkra. Mindent összevetve profik abban amit csinálnak, biztosan visszajövünk még!

• Ott-tartózkodás: 2018. február, utazás jellege: páros
Köszönet neki: ZsoltB450
Zoltan_Geher, a Continental Hotel Budapest alkalmazásában álló General Manager válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva 2018. március 1.

Kedves Zsolt B Úr!

Nagyon szépen köszönöm a kedves szavakat, hihetetlenül nagy öröm számunkra, hogy szállodánkat választotta, valamint idejét nem sajnálva leírta a véleményét.

Először is, boldogsággal tölt el a tudat, hogy személyzetünket rendkívül kedvesnek, segítőkésznek és mosolygósnak találta, kedves szavai hallatán nagyon fognak örülni. Továbbá, nagyon örülök, hogy kiemelte a fenséges reggelit, a bőséges választékot az Araz étteremben és büszkeséggel tölt el, hogy a vacsora során a kiszolgálást 5 csillagosra értékelte. Azt is jó érzéssel olvastam, hogy kellemes időt töltött el wellness részlegünkben és meg volt elégedve szép, modern kialakítású és csendes szobájával is. Azonban, sajnálom, hogy a letét befizetése negatív emlékként maradt meg Önben, ez a hivatalos eljárás. Ettől eltekintve elképesztően örülök, hogy máskor is szívesen visszatérne szállodákba.

Bízunk benne, hogy legközelebb is minket választ és hamarosan ismét üdvözölhetjük Önt szállodánkban.

Tisztelettel,

General Manager

Értékelés időpontja: 2017. szeptember 25.

Az esküvőnk előtti éjszakát illetve az utána következő estét töltöttük a Hotelben. Minden kívánságunkat teljesítették, pedig nem voltunk könnyű esetek érzésem szerint. Nem kellett elhagynunk a szobát csak délután 14kor így jöhetett fodrász, sminkes, fotós, videós családtag. Kértünk plusz székeket, poharakat szó nélkül hozták. Az étterem és az ételek is bőségesek, finomak voltak. A wellness rész nem túl nagy, de nem is voltak sokan így mindent ki tudtunk másnap próbálni. A romantikus páros masszázs az felejthetetlen volt. A takarítónőktől kezdve a recepcióig mindenki minden kérésünknek, kérdésünknek maximális kedvességgel igyekezett megfelelni. A normál szobák, ahol előző este voltunk és a lakosztály is, ahol az esküvőt követően megszálltunk minden igényt kielégítőek voltak. Nagyon örülünk, hogy ezt a szállodát választottuk. Mielőtt azt hinné valaki, hogy beépített ember vagyok, hogy csak a szépet mondom, azért volt egy kivétel is. Lehet több is, de ez volt ami szemet szúrt. Az egyik reggelinél az egyik hölgy elég durcás volt, amikor villát kértem tőle, mert egyszerűen elfogyott az asztalomtól pedig elvitték, amit használni szerettem volna még. Lehet rossz napja volt nem tudom. De ez az aprócska negatívum idővel biztos a feledés homályába vész a rengeteg szuper dolog mellett. Mindent nagyon köszönünk kedves DOLGOZÓK :)

• Ott-tartózkodás: 2017. szeptember, utazás jellege: páros
Köszönet neki: FellowTraveler732989
Zoltan_Geher, a Continental Hotel Budapest alkalmazásában álló Ügyvezető igazgató válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva 2017. október 2.

Kedves Diákra H!

Nagyon szépen köszönöm, hogy megosztotta velünk és a TripAdvisor olvasóival véleményét a Continental Hotel Budapest-ről.

Először is, szeretnék sok boldogságot kívánni Önöknek és megköszönni, hogy szállodánkat választották az esküvő előtti illetve az azt követi éjszakára. Elmondhatatlanul boldog vagyok, hogy minden kívánságukat maradék nélkül teljesítettük, személyzetünk mindent megtesz annak érdekében, hogy vendégeink a lehető legjobban érezzék magukat nálunk. Továbbá, jó érzéssel olvastam, hogy meg volt elégedve az Araz étteremben felszolgált bőséges és kifogástalan ételekkel valamint, boldogsággal tölt el a tudat, hogy a páros masszázst felejthetetlennek találta. A tudat, hogy a szobája, majd a lakosztály, melyben megszálltak minden igényt kielégítő volt, nagyon büszkévé tesz engem. Azonban, szeretnék elnézést kérni a reggeli közben felmerült kellemetlenségért, szeretném, ha tudná, hogy ez egyáltalán nem szokványos a magas színvonalú Araz étteremben.

Bízom benne, hogy hamarosan találkozunk, reméljük, legközelebb is minket választ!

General Manager

Értékelés időpontja: 2017. szeptember 22.

Standard kategóriás szobában szálltunk meg barátnőmmel, nagyon szép volt, ahogy a magas emeleti szobába besütött reggel a nap. A szállodai személyzet nagyon segítőkész. Sajnos nem volt lehetőségem kipróbálni a wellness részleget, de egyszer majd bepótolom, hiszen oda napi jegyet is tudok váltani. Az étterem gyönyörű szép, a szakácsok nagyon jó munkát végeznek az ételköltemények elkészítésekor.

Szobákra vonatkozó tipp: magas emeleti, belső udvarra néző szoba
  • Ott-tartózkodás: 2016. október, utazás jellege: baráti
Köszönet neki: kisbarbara
Zoltan_Geher, a Continental Hotel Budapest alkalmazásában álló Ügyvezető igazgató válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva 2017. szeptember 25.

Kedves kisbarbara!

Nagyon szépen köszönjük a kedves szavakat, hihetetlenül nagy öröm számunkra, hogy ilyen csodásan érezte magát nálunk. Köszönjük, hogy szállodánkat választotta.
Először is, elmondhatatlanul boldog vagyok, hogy kiemelte nagyon szép szobáját, remélem, hogy biztosította a teljes kényelmet az Ön számára. Továbbá, köszönöm szépen, hogy megemlítette nagyon segítőkész személyzetünket, ők mindig mindent megtesznek azért, hogy vendégeink a lehető legjobban érezzék magukat nálunk. Azt is örömmel olvastam, gyönyörűnek találta az Araz éttermet és külön öröm, hogy a felszolgált ételköltemények is teljes mértékben elnyerték a tetszését. Azonban, sajnálattal olvastam, hogy nem volt lehetőséges kipróbálni a fantasztikus wellness részlegünket, remélem, hogy a jövőben visszatér hozzánk és lesz alkalma kipróbálni.
Bízunk benne, hogy legközelebb is minket választ!

Tisztelettel,

Értékelés időpontja: 2017. augusztus 5. mobiltelefonon

Nagyon szép hotel, a szoba is gyönyörű. Minden első osztályú volt, a reggeli is igazán minőségi. Külön kiemelném a regggelinél az édességet, ami egy nagy tálban volt, fantasztikus finom volt.
Egy negatívum csak : a szoba hangszigetelés nem a legjobb, hajnalban zavaró volt hallani a pakolást, gépzúgást, nem tudom milyen helység volt alattunk/mellettünk, de valami gépzaj hallatszott( mosoda vagy valamilyen személyzeti helység lehetett)

Ott-tartózkodás: 2016. szeptember, utazás jellege: páros
Köszönet neki: Appledda12
Zoltan_Geher, a Continental Hotel Budapest alkalmazásában álló General Manager válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva 2017. augusztus 14.

Kedves Appledda12,

Szeretném megköszönni, hogy megosztotta velünk az élményeit és tapasztalatait a Continental Hotel Budapest-ről.

Először is, elmondhatatlanul boldog vagyok, hogy szállodánkat szépnek, a szobát pedig gyönyörűnek találta. Továbbá, örömömre szolgál, hogy kiemelte a minőségi reggelit az Araz étteremben, legfőképpen pedig a fantasztikus és finom édességeket. Azonban, nagyon sajnálom, hogy zavarónak érezte a zajokat. Ettől függetlenül, remélem, hogy kellemes időt töltött el szállodánkban.

Még egyszer köszönöm szépen a remek visszajelzését, alig várjuk, hogy ismét köszönthessük és elszállásolhassuk a hotelünkben.

Értékelés időpontja: 2017. július 26. mobiltelefonon

Megérkezésünkkor már a mélygarázs parkoloban készségesen segített egy hotel alkalmazott utba igazitani , hogy milyen másik uton tudjuk a recepciot a lift telítettsege miatt megközelíteni!
A szoba nagyon elegáns és szépen stilusosan berendezett!
A reggeli valami parádés! Óriási választék, mi szem szájnak ingere a meleg a hideg reggeli választékon keresztül!
A masszázst végző hölgy nagyon érti a dolgát!
Ami kicsit változtatást igenyelne szerintem az az, hogy a wellnesben belül nincs nyugágy illetve lepihenési lehetőség! A tetőteraszos medence egy extra számomra! Bár arra figyelhetett volna a tervező, hogy az étterem szelőzői ne oda végződjenek, de mivel isteni a konyha,szivesen veszi az ember a finom illatokat!
Ezen kívül minden super volt!

Ott-tartózkodás: 2017. július, utazás jellege: családi
Köszönet neki: BarbaraD4440
Zoltan_Geher, a Continental Hotel Budapest alkalmazásában álló Ügyvezető igazgató válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva 2017. augusztus 3.

Kedves Barbara D,

Elmondhatatlanul boldog vagyok, hogy megemlítette segítőkész személyzetünket, valóban megérdemlik a dicséretet. Továbbá, örömmel olvastam, hogy a szobáját nagyon elegánsnak találta és a stílusos berendezés is elnyerte a tetszését. Hálás vagyok, amiért kiemelte az óriási választékot a reggelinél valamint, igazán boldog vagyok, hogy élvezte a masszázst is. A tudat, hogy a tetőteraszos medencénk extra volt az Ön számára, nagyon boldoggá tesz, remélem, hogy kellemes és pihentető időt tudott itt eltölteni.