Mai nyitvatartás: 6:00 - 22:00
Bátran ajánlom

Nagyon elégedett voltam. Parkolóhelyek száma OK, ütemezett beléptetési rendszer, zárható kabinok... olvasson tovább

Értékelés időpontja: 2 nappal ezelőtt
KrisztaN07
Budapest, Magyarország
Szép,igényes,apróbb bakikkal..

Meglepődtünk mikor megérkeztünk 3 gyerekkel, csodálatos díszlet, hatalmas csúszdák, nagy és... olvasson tovább

Értékelés időpontja: 2018. augusztus 30.
JohnnyV1023
Kecskemét, Magyarország
Mind a(z) 462 értékelés megtekintése

Értékelés időpontja: 2018. január 24.

Korábban sokszor jártam a fürdőben, elsősorban szaunázni. Kellemes emlékeim voltak, ezért idén is elmentem ide egy péntek délután.
Kár volt...
A korábban korlátlan időtartamú szaunajegy megszűnt, csak két órára érvényes, az időtúllépés 30 Ft/perc, ami felháborítóan sok. Ugyanakkor a normál fürdőjegy érvényes a szaunatérbe is. Ez korábban - helyesen - nem volt így. Most gyakorlatilag bárki bejön, zajong, a Keipp medencében pancsolnak, sikongatnak a gyerekek, a kulturált szaunázásra, pihenésre esély sincs.
A szauna használat eddig kötelezően fürdőruha mentes volt, és nagyjából be is tartották a vendégek. Most is az lenne elméletileg, de mivel bárki bejöhet a füdőjegyével, mondván "ki van fizetve", esélytelen a szabály betartatása. Azzal, hogy az egyik szaunát éppen e miatt fürdőruhássá tették szerintem még tovább rontottak a helyzeten.

A program dátuma: 2018. január
2  Köszönet neki: Zoltán B
Értékelés időpontja: 2018. január 16.

Egy barátommal egy nyári délután jött ötlet, fürdőbe kell menni! Így esett a választásunk az Aquaworld élményfürdőre. Nem először jártam már itt, meg voltam elégedve mint a többi alkalommal is. A medencék, csúszdák tényleg hatalmas élmény mint barátok, család vagy akár egy pár számára is. Ami negatív ként írható a számlára, már többször is tapasztaltam hideg van ha medencéből ha kijössz.

A program dátuma: 2017. augusztus
Köszönet neki: zabosa200
Értékelés időpontja: 2017. december 17.

Eddig gyakran ellátogattunk az Aquaworld-be, minden évben legalább kétszer. Ma akkorát csalódtunk, hogy ezt többet egyszer sem fogjuk megtenni. Egy 10 fős családi összejövetelt szerveztünk ide. A kasszánál a kifizetés UTÁN tájékoztattak minket arról, hogy 4 csúszda nem működik. Semmilyen tájékoztatást nem lehetett kapni, sem a facebook oldalon, se pedig a saját weboldalon erről. Ha már ott voltunk, nyilván be akartunk menni, és SAJNOS meg is tettük. A csúszdák vize konkrétan 18 fok körüli volt, ami egy téli hidegben nem gondolom hogy normális. Mikor ezt megjegyeztük a fent ülő hostess diáklány csak azt mondta, lehűl a víz amire leér. A baj csak az volt, hogy már felül is hideg víz folyt be a csúszdába. Panaszt tettünk, majd azt mondták 1-2 óra után elhárítják a problémát. Ez persze nem sikerült. Kijövetelnél is panaszt tettünk, de csak azt a választ kaptuk, hogy ha akkor kijöttünk volna kaphattunk volna kedvezményt. Az ember teljesen átvágva érzi magát, ilyen árak mellett. Senkinek nem javaslom ezt a helyet, szörnyű élmény volt, és rengeteg kidobott pénz!!

A program dátuma: 2017. december
Köszönet neki: Tímea T
Értékelés időpontja: 2017. december 15. mobiltelefonon

Nagyon jó ár értek arányú welness szálloda , hangulatos szép medencék ,ingyenes parkolás , relatíve tiszta szobák ,igaz némelyikre azért ráférne egy kis felújítás . Ami zavaró ,hogy már nagyon sokszor voltam (legalább 20 szór ) és mégis minden alkalommal úgy kezelnek mintha meg soha nem lettem volna,ráadásul meg ki is oktatnak a revepcional hogy nehogy tévedésbe essek az általam foglalt szobával kapcsolatba,mint most az utolsó alkalommal .

A program dátuma: 2017. december
Köszönet neki: 990ferencza
Értékelés időpontja: 2017. december 3.

Az Aquaworld Resort Oriental Spa részlegében korábban is jártam már, mert tágas, sok szolgáltatást nyújtó wellnessnek tartom, ahol mindig van szabad nyugágy, Budapesten ritkának számít ennyi szolgáltatás egy fürdőben. Magam is tapasztaltam az értékelők által írt hiányosságokat, mint a hiányos karbantartás (valami mindig épp el van romolva), kétes tisztaság, alkalmatlan fürdőmesterek, gyerekek üvöltözése a szaunatér melletti medencében (ki van írva, hogy 12 év alatt nem lehet belépni, de a lifeguard-okat ez is hidegen hagyja, simán betolják a babakocsit) stb. Mindezekkel együtt azonban még mindig korrekt helynek számított egészen a mai napig.
A mai viszonylag csendes délután ugyanis egyszercsak egy 8-10 fős "helyi társaság" vetette be magát a fürdőbe, akik viselkedésükkel, üvöltözésükkel, trágárkodásukkal az egész wellness nyugalmát egyetlen perc alatt borították fel. Már-már fenyegető jelenlétük miatt az összes vendég arcán döbbenet volt látható, jómagam szóltam a fürdőmesternek, hogy legyen szíves csendre inteni őket. Ezt meg is tette, ugyanakkor mivel a csapat tagjai egy részének nyilvánvalóvá vált, hogy én voltam, aki szóvá tettem, engem és páromat kezdtek fenyegetni amitől már veszélyben is éreztük magunkat. Sajnos a helyzet egyáltalán nem javult, olyannyira, hogy a pihenő szállóvendégek szép lassan elkezdték elhagyni a fürdőt, így átadva a teret a rendzavarók teljes anarchiájának. Időközben a biztonsági őr is megérkezett, de sajnos ő sem tett semmit, azon kívül, hogy helyet foglalt a fürdőmester mellett, párommal pedig félelemben próbáltunk még egy keveset pihenni, majd mi is a távozás mellett döntöttünk.
Felháborítónak és megegedhetetlennek tartom, hogy egy 4 csillagos szállodában ilyen előfordulhat, hogy a személyzet mindezt ölbe tett kézzel nézi végig és, hogy a fizető vendégek rettegve hagyják el a fürdőt egy maroknyi rendbontó ordenáré viselkedése miatt.
Ez túlmegy minden határon és azon is, hogy a vezetőség egy "köszönjük az észrevételét, amelyet megvizsgálunk" válasszal intézze el a dolgot. Az, hogy ilyen előfordulhat, olyan mélységbe pozícionálja a szállodát, ahol sem csillagoknak, sem külföldi vendégeknek semmi keresnivalója nincsen és az ügyet a magam részéről sem tekintem lezártnak.

4  Köszönet neki: Péter M