Mai nyitvatartás: 6:00 - 22:00
Bátran ajánlom

Nagyon elégedett voltam. Parkolóhelyek száma OK, ütemezett beléptetési rendszer, zárható kabinok... olvasson tovább

Értékelés időpontja: 2020. augusztus 9.
KrisztaN07
Budapest, Magyarország
Szép,igényes,apróbb bakikkal..

Meglepődtünk mikor megérkeztünk 3 gyerekkel, csodálatos díszlet, hatalmas csúszdák, nagy és... olvasson tovább

Értékelés időpontja: 2018. augusztus 30.
JohnnyV1023
Kecskemét, Magyarország
Mind a(z) 464 értékelés megtekintése

Értékelés időpontja: 2018. március 5.

Budapesthez képest nagyon könnyen megközelíthető a Hotel. Nagy hotelekhez képest, impozáns előtér, gyönyörű friss virágokkal. Kedves,segítőkész személyzet. A konyha jó ételekkel, bőséges kínálattal várja a vendégeket. A szobák csodaszépek, tiszták. A wellness minden igényt kielégítő a komplexum jóvoltából.

A program dátuma: 2018. február
Köszönet neki: babyke0905
Értékelés időpontja: 2018. január 24.

Korábban sokszor jártam a fürdőben, elsősorban szaunázni. Kellemes emlékeim voltak, ezért idén is elmentem ide egy péntek délután.
Kár volt...
A korábban korlátlan időtartamú szaunajegy megszűnt, csak két órára érvényes, az időtúllépés 30 Ft/perc, ami felháborítóan sok. Ugyanakkor a normál fürdőjegy érvényes a szaunatérbe is. Ez korábban - helyesen - nem volt így. Most gyakorlatilag bárki bejön, zajong, a Keipp medencében pancsolnak, sikongatnak a gyerekek, a kulturált szaunázásra, pihenésre esély sincs.
A szauna használat eddig kötelezően fürdőruha mentes volt, és nagyjából be is tartották a vendégek. Most is az lenne elméletileg, de mivel bárki bejöhet a füdőjegyével, mondván "ki van fizetve", esélytelen a szabály betartatása. Azzal, hogy az egyik szaunát éppen e miatt fürdőruhássá tették szerintem még tovább rontottak a helyzeten.

A program dátuma: 2018. január
2  Köszönet neki: Zoltán B
Értékelés időpontja: 2018. január 16.

Egy barátommal egy nyári délután jött ötlet, fürdőbe kell menni! Így esett a választásunk az Aquaworld élményfürdőre. Nem először jártam már itt, meg voltam elégedve mint a többi alkalommal is. A medencék, csúszdák tényleg hatalmas élmény mint barátok, család vagy akár egy pár számára is. Ami negatív ként írható a számlára, már többször is tapasztaltam hideg van ha medencéből ha kijössz.

A program dátuma: 2017. augusztus
Köszönet neki: zabosa200
Értékelés időpontja: 2017. december 17.

Eddig gyakran ellátogattunk az Aquaworld-be, minden évben legalább kétszer. Ma akkorát csalódtunk, hogy ezt többet egyszer sem fogjuk megtenni. Egy 10 fős családi összejövetelt szerveztünk ide. A kasszánál a kifizetés UTÁN tájékoztattak minket arról, hogy 4 csúszda nem működik. Semmilyen tájékoztatást nem lehetett kapni, sem a facebook oldalon, se pedig a saját weboldalon erről. Ha már ott voltunk, nyilván be akartunk menni, és SAJNOS meg is tettük. A csúszdák vize konkrétan 18 fok körüli volt, ami egy téli hidegben nem gondolom hogy normális. Mikor ezt megjegyeztük a fent ülő hostess diáklány csak azt mondta, lehűl a víz amire leér. A baj csak az volt, hogy már felül is hideg víz folyt be a csúszdába. Panaszt tettünk, majd azt mondták 1-2 óra után elhárítják a problémát. Ez persze nem sikerült. Kijövetelnél is panaszt tettünk, de csak azt a választ kaptuk, hogy ha akkor kijöttünk volna kaphattunk volna kedvezményt. Az ember teljesen átvágva érzi magát, ilyen árak mellett. Senkinek nem javaslom ezt a helyet, szörnyű élmény volt, és rengeteg kidobott pénz!!

A program dátuma: 2017. december
Köszönet neki: Tímea T
Értékelés időpontja: 2017. december 15. mobiltelefonon

Nagyon jó ár értek arányú welness szálloda , hangulatos szép medencék ,ingyenes parkolás , relatíve tiszta szobák ,igaz némelyikre azért ráférne egy kis felújítás . Ami zavaró ,hogy már nagyon sokszor voltam (legalább 20 szór ) és mégis minden alkalommal úgy kezelnek mintha meg soha nem lettem volna,ráadásul meg ki is oktatnak a revepcional hogy nehogy tévedésbe essek az általam foglalt szobával kapcsolatba,mint most az utolsó alkalommal .

A program dátuma: 2017. december
Köszönet neki: 990ferencza