“Arcátlanul levegőnek néztek.”

Milyen alkalomra? Helyi konyha, Romantikus
Étkezési lehetőségek: Reggeli
Környék: I. kerület/Buda
Értékelés időpontja: 2016. szeptember 18. mobiltelefonon

Családi nosztalgia sütizés volt a tervünk, de nem kaptunk rá esélyt.
Érkezéskor percekig nem sikerült a felszolgálókkal kontaktust teremteni, hogy megkérdezzük, a megürült asztal szabad-e.
Mikor leülhettünk a szabad asztal két székére, egyik felszolgáló sem érezte szükségét, hogy még 3 széket kerítsen a szomszédos asztalok üres székei közül. Megtettük magunk, és vártunk. Sokáig. Aztán úgy negyedóra elteltével sikerült elállni egy felszolgáló útját (magamnak még nem sikerült széket szereznem, így álltam) , hogy megkérdezzem van e itt kint az ernyők alatt kiszolgálás, vagy bent kell a cukrászdában rendelni, ill. tud-e még egy széket szerezni. A válasz meglepően az volt, hogy ezt az asztalt a közterület felügyelet nem engedi körbe ülni. Mivel azt kellett látnunk, hogy ez a szabály csak ránk, a sorban mellettünk levő összes többi asztalt körbeülő külföldi fiatalra nem vonatkozott, úgy gondoltuk, hogy inkább szabályosan távozunk, és a velünk lévő kismamát máshol sütiztetjük. Felnőtt gyerekeim vannak, de ilyen udvariatlansággal még sehol nem találkoztam.

1  Köszönet neki: Laszlo J

Értékelés időpontja: 2016. szeptember 7. mobiltelefonon

Mivel már annyit hallottam a híres kérdésről így ezt meg kellett kóstolni..a szomszédban ebédeltünk és a desszertet itt ettük..A krémes tényleg isteni,értem mit bírt benne Sissi egy zserbót is megkóstoltunk aminek egy kicsit érdekes (talán almás) íze volt de nem száraz és van benne anyag
Vettünk egy kis sós,sajtos sütit is elvitelre na az fantasztikus!!

1  Köszönet neki: rolandf129
Értékelés időpontja: 2016. június 1.

Nem a divatos, hanem hagyományos 100-200 éves receptekkel dolgozó igazi cukrászda. Csak ajánlani tudom mindenkinek, aki enne egy finom süteményt és utána egy jó kávét.

1  Köszönet neki: RobiGabi
Értékelés időpontja: 2015. július 23.

A várban sétálva tértem be a cukrászdába. A hangulata a múltat idézi, a sütemények között viszonylag nagy volt a választék. A pogácsa amit ettem nem ízlett, viszont a krémes az isteni volt. Az árak kicsit magasak, bár ez a Vár viszonylatában megmagyarázható.

Köszönet neki: KisMolli
Értékelés időpontja: 2014. november 11.

Hmm nagyon sok régi jó recept alapján készült finom sütemények és fagylatok találhatók itt:)
Elég kicsi a vendégek fogadására ill. ülve fogyasztani kívánó vendégnek a cukrászda helysége!

1  Köszönet neki: Zsuzsa94

A következőt megtekintő utazók: Ruszwurm ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Ruszwurm? Ossza meg benyomásait!