“Legjobb cukrászda Budapesten”

Konyha: Csemegebolt, Magyar
Milyen alkalomra? Romantikus, Helyi konyha
Étkezési lehetőségek: Reggeli
Környék: I. kerület/Buda
Értékelés időpontja: 2018. május 3.

Fantasztikus kis hely, igazi nosztalgia hangulat Budapest legrégebbi működő cukrászdájában, a krémes miatt (ami a Párom kedvence) a város másik végéből is képesek vagyunk felbuszozgatni. :) Amíg a rendelést kapjuk, érdemes szétnézni a régi kincsek között! Sajnos rengeteg vannak, de megéri kivárni. :)

Köszönet neki: 77maja77

Értékelés időpontja: 2017. március 5. mobiltelefonon

Szombat du. 2 körül. A hely zsúfolt, a teraszon sorban állnak, de belül meglepetésszerűen, hirtelen akad hely. Nem sietünk,ezért nem zavaró, hogy valamennyit várni kell a rendelésre. Közben a felszolgáló odaszól, hogy meg 5-10 perc, mert le kell pakolnia több asztalról. Sebaj, nem sietünk. Végül tudunk rendelni. Ketten vagyunk, egy kötelező krémes, egy "bécsi" almásrétes. Viszonylag hamar érkezik. A krémes hozza a kötelezőt, (bár párom szerint kicsinek tűnik), a rétesnek viszont semmi köze Bécshez. Ott (és egész Ausztriában) az almásrétes kicsit zaftos töltelékkel, és tejszínhabbal érkezik. Itt inkább száraz a belső, hab semmi. "Lehet rendelni hozzá habot."
A fizetés korrekten lezajlott, árakról nincs véleményem.
Jó próbálkozást kívánok mindenkinek.

3  Köszönet neki: Hapu46
Értékelés időpontja: 2017. február 5. mobiltelefonon

Többször ültünk már be ide bár nagyon nehéz üres asztalt találni, de megér egy kis varakozást. A kedvencem az isler nagyon isteni illetve a krémest mindenkinek meg kell kostólnia! Nyáron limonádé a favourite de a tea és a kávé is nagyon finom.

Köszönet neki: Alexandra026
Értékelés időpontja: 2016. december 22. mobiltelefonon

Ha valaki finom süteményt szeretne enni ebéd után, annak szívből ajánlom a helyet. Széles választékból tudsz válogatni, nem tudsz mellényúlni. :)

Köszönet neki: Peter E
Értékelés időpontja: 2016. október 30.

Szerintem itt ettem eddigi életem legkisebb tortaszeletet. Finom volt, de semmi extra.

Nem értem, hogy engedhet meg magának egy ilyen frekventált helyen lévő vendéglátóhely ennyire lepukkant mosdókat? A vendégkör legalább fele külföldi, így ez nem a legjobb országimázs.

1  Köszönet neki: Tottyi

A következőt megtekintő utazók: Ruszwurm ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Ruszwurm? Ossza meg benyomásait!