Premium Apartment House
  • Szobaszerviz
178 USD
132 USD
  • Étterem
Kempinski Hotel Corvinus Budapest(Budapest)
256 USD
K+K Hotel Opera(Budapest)
198 USD
143 USD
  • Étterem
La Prima Fashion Hotel(Budapest)
137 USD
122 USD
  • Reggeli az árban
SzűrésAz összes nyelv
Értékelés időpontja: 2017. augusztus 22.

A legtöbb pozitívum magáról az elhelyezkedésről mondható csak el szinte, a szobában található ágy matracokból állt, amik persze éjszakánként szétcsúsztak és nem kellemes "szájízzel" keltünk ettől reggel.
A személyzet kedves volt mikor kérdésünk volt, választ tudtak adni minden kérdésünkre, viszont az már felháborító volt, hogy reggelikor kérésre is 15 percig tartott újratölteniük egy kancsó narancslevet.
Ráadásul a reggelink összeválogatása közben pofátlan módon előttünk ették le a tányérról az apró falatokat.
Összességében egy C kategóriás filmnek tudom mondani a szállást ami maximum egyszer nézhető. Tehát nem leszünk visszatérő vendégek.

Szobákra vonatkozó tipp: Alsóbb szintek, néha a lift nem működött, így spóroljon meg magának több időt a kevesebb lépcsőzéssel.
  • Ott-tartózkodás: 2017 augusztusában, utazás jellege: páros
1  Köszönet neki: M D
Értékelés időpontja: 2016. május 22.

Régen ismerem Őket ezért nem is volt kérdés, hogy ha esküvőm lesz az akkor itt lesz.
Talán pont ezért féltem is egy kicsit, hogy majd nem azt kapom mint egy új vendég. Nem is azt kaptam.Sokkal többet!!! Minden pici részletre figyeltek és minden kívánságinkat teljesítették. Mindenkinek csak ajánlani tudom, hogy itt tartsa az esküvőjét. Nem utolsó sorban ár/érték arányban is tökélezes választás.

• Ott-tartózkodás: 2015 júliusában, utazás jellege: családi
Köszönet neki: Tamás K
Értékelés időpontja: 2016. március 10.

Üzleti utam során pihentem meg ebben az apartmanban.
Nagyon meg voltam elégedve. Tökéletes tisztaság, felszereltség, kiszolgálás fogadott.
Családias, kedves személyzet. Számomra kielégítő reggeli. Pihenésre maximálisan alkalmas hely. Máskor is ide megyek.

• Ott-tartózkodás: 2015 áprilisában, utazás jellege: üzleti
Köszönet neki: ezustocske
Értékelés időpontja: 2016. február 2.

Elsőosztályú kiszolgálás, a recepciós Krisztina mindig mosolyog, kedves, segít mindenben, amiben tud, a többi alkalmazott is nagyon kedves, segítőkész. A lakások kényelmesek, tiszták, nagyon jól éreztem magam.

• Ott-tartózkodás: 2015 decemberében, utazás jellege: üzleti
Köszönet neki: Ahmed A
Értékelés időpontja: 2015. december 7.

Ahogy a szálloda honlapján látható képek mutatják, igényesen berendezett, tiszta, jól felszerelt apartmanok várják a vendégeket. A személyzet nagyon udvarias, segítőkész. Kiváló választás rövidebb-hosszabb időre egyaránt.

Ott-tartózkodás: 2015 decemberében, utazás jellege: családi
Köszönet neki: bt-db