“A GASZTRONÓMIA - csupa nagy betűvel”
Costes értékelése

1 . szintű közreműködő
4 értékelés
4 étteremről szóló értékelés
common_n_restaurant_reviews_1bd8 1 pozitív szavazat
“A GASZTRONÓMIA - csupa nagy betűvel”
Értékelés időpontja: 2017. január 18.

Asztalfoglalás nélkül volt olyan szerencsém, hogy itt vacsorázhattam, de ez tényleg a véletlen műve! Érdemes előtte időben foglalni. Ez az a hely, ahol az ember maximálisan megbízhat a konyhában és a szervízben. Nem kell gondolkodni, mert ezt megteszik helyettünk és nem tudnak tévedni. Fantasztikusan megkreált szervíz, eszméletlen ízek és maximális szolgáltatási attitűd a belépéstől, a távozásig. A gasztronómia és a kultúra találkozása. Kell hozzá pénztárca, de mégis úgy jön ki az ember, hogy megérte és egy fillért sem sajnál az élményért. Csak ajánlani tudom!

Látogatás dátuma: 2016 februárjában
Köszönet neki: Szirom_14
Costes_Restaurant, a Costes alkalmazásában álló Közönségkapcsolati vezető válaszolt erre az értékelésre., 2017. január 21.
Kedves Szirom_14,

Köszönjük, hogy vette az időt és fáradságot az élményei megosztására a Costes étteremről.
Örömünkre szolgál, hogy mind az ételek és mind pedig a kiszolgálás maradéktalanul elnyerte tetszését.
Természetesen reméljük, hogy hamarosan újra a vendégünként üdvözölhetjük Önöket.

Tisztelettel

Kiszolgálás
    Érték
    Hangulat
Dátum | Osztályozás
  • Előbb az egyszerűsített kínai nyelvűek
  • Előbb a dán nyelvűek
Magyar nyelvűek előre
Budapest, Magyarország
1 értékelés
common_n_restaurant_reviews_1bd8 4 pozitív szavazat
“Évfordulós vacsora - meglepetéssel!”
Értékelés időpontja: 2016. december 29.

Csodálatos élmény, fenséges ízek, előzékeny kiszolgálás! :)
Rövid gyors telefonos egyeztetést, foglalást követően még épp sikerült Dec 29 estére foglalni asztalt. Az ételek minősége, íze és a kivitelezése is egyaránt páratlan élmény volt. Ez az az érzés, amikor egy ünnepi romantikus vacsorára indul a pár és egy olyan környezetbe érkezik, ami minden eddigiektől eltér. Már a kezdeti kiszolgálás, kommunikáció és kapcsolatteremtés is roppant udvarias volt, ezután jött a meglepetés, hogy min. 4 fogásos vacsora lesz és egy 1 oldalas étlapról kell összeválogatni a fogásokat személyre szabva.
A főétkezés előtt számos finomságot, előételeket próbálhattunk ki.
A főételek származásáról, összetételéről, elkészítési módjáról részletes bemutatást kaptunk, mely egyben egy kedvcsináló is volt.
Az ételek íze és tálalása szemet gyönyörködtető látvány és ízélmény volt.
A vacsora végén az étterem személyes meglepetéssel köszönte meg a látogatásunkat - gratulálva az évfordulós vacsorához, melyet az Chef küldött a részünkre.

Nem mindennapos élmény és ízkavalkád, gasztronómiai utazás, amiben a vendégek részesülnek.
Köszönet a felszolgálóknak és az étterem minden munkatársának!

Látogatás dátuma: 2016 decemberében
4 Köszönet neki: zeusarts
Bukarest, Románia
2 értékelés
“Legkivalobb etterem”
Értékelés időpontja: 2016. november 22.

Legkivalobb ettermek egyike Budapesten. Megerdemelte a csillagot. Kiszolgalas, minoseg miden a legnagyobb rendben van. Levoltam nyugozve, nem is szaporitom a szot, el kell latogatni. Elvezet garantalt!

• Látogatás dátuma: 2016 októberében
Köszönet neki: kisssbeluuu
Costes_Restaurant, a Costes alkalmazásában álló Vezető válaszolt erre az értékelésre., 2016. november 26.
Tisztelt kisssbeluuu!

Köszönjük szépen, hogy időt szánt a Tripadvisor-on az értékelésünkre.
Külön örülünk az Ön elégedettségnek és annak is hogy egy szép estét okozhattunk.
Bízunk abban, hogy a jövőben újra vendégül láthatjuk a Costes étteremben.

Üdvözlettel

3 . szintű közreműködő
14 értékelés
10 étteremről szóló értékelés
“Costes”
Értékelés időpontja: 2016. október 6.

Professzionális vendéglátás, kifogástalan ételek, remek borok... Maximálisan elégedettek vagyunk mi is, illetve külföldi vendégeink is.

• Látogatás dátuma: 2016 júniusában
Köszönet neki: sz_melinda_01
Costes_Restaurant, a Costes alkalmazásában álló Vezető válaszolt erre az értékelésre., 2016. október 15.
Kedves Sz_melinda_01!

Köszönjük, hogy megtiszteltek minket jelenlétükkel az éttermünkben.

Nagy öröm számunkra, hogy a vacsora maradandó élmény volt mind Önnek és vendégeik számára egyaránt, és külön köszönetet szeretnénk mondani amiért a pozitív észrevételeit megosztotta velünk.

Bízunk az mielőbbi viszontlátásban.

Üdvözlettel,

Debrecen, Magyarország
4 . szintű közreműködő
29 értékelés
17 étteremről szóló értékelés
common_n_restaurant_reviews_1bd8 6 pozitív szavazat
“Luxus ízorgia”
Értékelés időpontja: 2016. május 15.

Régóta szerettem volna elmenni hazánk első Michelin csillagos éttermébe, erre most nyílt lehetőség. Az asztalfoglalás telefonon történt, aránylag rugalmasan sikerült a megadott intervallumban találni szabat asztalt. Taxival érkeztünk, vendéglátóink nyitották az ajtót előttünk majd lesegítették rólunk a kabátot és a helyünkre kísértek. Ezt követően az étteremvezető röviden felkonferálta az éttermet, bemutatta név szerint a személyzetet majd innivalóvalóval kínált bennünket. A nemsokkal utána érkező munkatársa hozta az étlapot, megkérdezte nincs-e ételallergiánk vagy van-e olyan étel amit nem szívesen fogyasztanánk. Mivel én sem a halat sem a tengeri herkentyűket nem kedvelem így az étlapról máris lekerült néhány potenciális fogás. A szóba jöhető ételeket bemutatta, majd meg is rendeltünk a 5 fogásos vacsorát borkíséret nélkül. Az első fogást megelőzően előételeket prezentáltak nekünk (vajkülönlegességeket frissen sütött kenyérrel, illetve kocsonyát). Utóbbit soha nem szerettem, de gondoltam most adok neki egy esélyt. Szerencsémre. Zseniális volt! Vidéki ember létemre, még soha nem ettem ilyen ízletes kocsonyát. A vajkülönlegességek szintén mámorítóak voltak! Ezt követően kaptunk fejenként egy ostyakelyhes süteményféleséget és három aprósüteményt. Szintén hozta a kívánt elvárást! Az első fogás az én esetemben Ravioli volt, ezt követte a kacsamáj friss pirítós kenyérrel, majd utolsó főételként a galamb. Erről a három fogásról külön-külön is tudnék írni párszáz sort annyira mesterien voltak elkészítve és tálalva. Elődesszert helyett én sajtot kértem. Összesen ha jól emlékszem 5 féle sajtot kaptunk hozzátartozó zselével fa tálcán. A sajtok bemutatását követően a pincér ajánlása szerint balról jobbra haladva kóstoltam végig azokat, melyek zselével és annak hiányában is rendkívül karakteresek voltak. Ezt követte egy desszert, ami talán egy kicsit középszerű volt ízvilágát tekintve.

Összegzés:
-Mennyiségét tekintve valóban nem kiadós, de a fine-dining nem is erről szól.
-Ízvilágát tekintve zseniálisan ötvözi a világok konyháját a hazai hagyományokkal.
-A kiszolgálás fejedelmi, hiba gyakorlatilag nincs!
-Árban, mint ismert nem tartozik az olcsó éttermek közé, de ez csak hazai szinten igaz.

Ez az étterem minden kétséget kizáróan bőven túlteljesíti az egy csillagot!

• Látogatás dátuma: 2016 májusában
Köszönet neki: joegrant84

A következőt megtekintő utazók: Costes ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Costes? Ossza meg benyomásait!