“Jobb is lehetne”

Konyha: Nemzetközi
Milyen alkalomra? Különleges alkalmak, Üzleti találkozók, Romantikus
Étkezési lehetőségek: Vacsora, Ebéd, Késő éjszakai, Foglalások
Értékelés időpontja: 2018. március 13. mobiltelefonon

Az ország 10 legjobb éttermébôl ez volt a negyedik, amit kipróbáltunk.
Minden nagyon finom volt, de semmi pluszt nem kaptunk. A többi étteremben mindig megtörtént a csoda, itt ez valahogy elmaradt.
Az ételek gyönyörüek és finomak voltak. A kiszolgálás nagyon lassú volt (45 perc az elsô falatkákig és 55 az elôételig). A személyzet nagyon kedves és udvarias.
Az ételeket szépen követik az egyedi tányérok, valamint a fa és kő tálalólapok.
A belsôépítészet meglepôen visszafogott, talán túlságosan is. Ennél még egy Leroy is jobban odateszi magát.
Lehet az elvárás volt nagy, de ez csak egy nagyon jó étkezésnek sikerült, extrák nélkül.
Talán, ha itt kezdünk más lenne a véleményünk.

2  Köszönet neki: artgroup33
PMQualityManagement1, a Costes Étterem alkalmazásában álló Vezető válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2018. március 26.

Kedves artgroup33!

Mindenekelőtt szeretnénk megköszönni Önnek, hogy az idejét nem sajnálva megosztotta velünk az őszinte véleményét.
Egyrészről, nagyon örülünk, hogy úgy döntöttek, hogy eltöltenek egy kellemes vacsorát az éttermünkben, őszintén reméljük, hogy összességében jól érezték magukat, és kellemes emlékekkel hagyták el a helyet. Különösen jól eső érzéssel töltött el minket, hogy kiemelte a dolgozóink profizmusát. Mindazonáltal, szeretnénk a szíves elnézését kérni a kellemetlenségekért, amelyeket tapasztalt, minden egyes szavát fontolóra fogjuk venni, és mindent meg fogunk tenni, hogy még jobbá tegyük az éttermet.
Reméljük, hogy ad nekünk még egy esélyt,hogy vendégül lássuk Önt, mindent meg fogunk tenni, hogy nagyszerűen érezze magát, és hogy egy igazi kulináris utazásban legyen része.

Tisztelettel:
Costes Management

Értékelés időpontja: 2017. december 12.

Csodás este egy olyan helyen, ahol a minőség és a harmónia egy helyen megtalálható! Az étterem egészére jellemző az Ízek-stílus-színvilág magas szintű összhangja. A szervíz kifogástalan "koreográfiávall" működik. Őszintén mondhatom, hogy az ételek világszínvonalúak és ami meglepő, hogy a több fogásból álló vacsorában magyaros ízeket, hagyományokat véltem felfedezni! Fine dining magyarosan? Létezik ilyen? Igen! Szívből gratulálok a "Costes csapatának"!
Természetesen csak ajánlani tudom ezt az éttermet, Budapest szívében!

1  Köszönet neki: Falatka7
Balázs D, a Costes Étterem alkalmazásában álló Vendégkapcsolati vezető válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2017. december 28.

Kedves Falatka7,

Mindenek előtt szeretnénk nagyon szépen megköszönni Önnek, hogy idejét nem sajnálva leírta nekünk értékes véleményét éttermünkről, nagyon sokat jelent ez csapatunk számára.

Nagyon örülünk, hogy éttermünk minden értelemben elnyerte az Ön tetszését. Igazán boldogok vagyunk, hogy kiemelte a rendkívül kedves kiszolgálást, dolgozóink számára ez nagyon sokat jelent. Továbbá igazán örülünk, hogy az ételeinket egyenesen fantasztikusnak találta. El sem tudja képzelni, hogy mennyire örülünk, hogy ennyire jól érezték magukat éttermünkben. Végezetül, nagyon jó érzés hallani, hogy éttermünket csak ajánlani tudja.

Reméljük, hogy még sokszor betérnek hozzánk, igyekezni fogunk megtenni a tőlünk telhetőt, hogy minden alkalommal elégedetten távozzanak tőlünk.

Tisztelettel,
Costes Management

Értékelés időpontja: 2017. december 12.

Csodálatos ételek, csodálatos, segítőkész, előzékeny, kiszolgálás. Nagyon örülök, hogy részese lehettem.

1  Köszönet neki: Csilla F

Kedves Csilla F!

Nagyon hálásak vagyunk azért, hogy idejét nem sajnálva leírta nekünk őszinte véleményét rólunk itt, a TripAdvisor-on.

Jó látni, hogy nem csak az ételekkel, de a kiszolgálással is teljes mértékben meg voltak elégedve. Felszolgálóink mindent megtesznek annak érdekében, hogy vendégeink a legkiválóbb kiszolgálásban részesüljenek. Az pedig, hogy a fogásokkal is meg voltak elégedve, sokat jelent nekünk. Séfjeink minőségi alapanyagokból dolgoznak, az általuk elkészített ételek valóban fenségesek.

Köszönjük szépen még egyszer, hogy minket választott, alig várjuk, hogy újra és újra találkozzunk! Mindig magas színvonalú ételekkel és italokkal várjuk Önt.

Üdvözlettel,
Costes Management

Értékelés időpontja: 2017. október 18.

Nagyon finom, tényleges aprólékossággal kidolgozott minőségi ételek és magas szintű kiszolgálás. 5 csillag

1  Köszönet neki: MrRadics
Balázs D, a Costes Étterem alkalmazásában álló Vendégkapcsolati vezető válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2017. október 24.

Kedves Béla R!

Nagyon hálásak vagyunk Önnek, amiért időt szánt arra, hogy megírja nekünk visszajelzését éttermünkről!

Mindig olyan jó ilyen véleményeket olvasni, mint az Ön visszajelzése. Tömör, de egyszerűen csodálatos szavai nagyon boldoggá tettek minket, nagyon örülünk, hogy ennyire elégedett volt a nálunk eltöltött idejével. Köszönjük szépen, hogy mind az ételeket, mind a dolgozóink munkáját kitűnőnek ítélte, illetve, hogy magát az éttermet mindenkinek bátran ajánlja.

Tisztelettel,
Costes Management

Értékelés időpontja: 2017. január 18.

Asztalfoglalás nélkül volt olyan szerencsém, hogy itt vacsorázhattam, de ez tényleg a véletlen műve! Érdemes előtte időben foglalni. Ez az a hely, ahol az ember maximálisan megbízhat a konyhában és a szervízben. Nem kell gondolkodni, mert ezt megteszik helyettünk és nem tudnak tévedni. Fantasztikusan megkreált szervíz, eszméletlen ízek és maximális szolgáltatási attitűd a belépéstől, a távozásig. A gasztronómia és a kultúra találkozása. Kell hozzá pénztárca, de mégis úgy jön ki az ember, hogy megérte és egy fillért sem sajnál az élményért. Csak ajánlani tudom!

A látogatás dátuma: 2016. február
Köszönet neki: Szirom_14
Costes_Restaurant, a Costes Étterem alkalmazásában álló Közönségkapcsolati vezető válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2017. január 21.

Kedves Szirom_14,

Köszönjük, hogy vette az időt és fáradságot az élményei megosztására a Costes étteremről.
Örömünkre szolgál, hogy mind az ételek és mind pedig a kiszolgálás maradéktalanul elnyerte tetszését.
Természetesen reméljük, hogy hamarosan újra a vendégünként üdvözölhetjük Önöket.

Tisztelettel

Costes Restaurant Manager

A következőt megtekintő utazók: Costes Étterem ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Costes Étterem? Ossza meg benyomásait!