“Kellemes vacsora, túlzott elvárásokkal”
Borkonyha értékelése

Borkonyha
Milyen alkalomra? Romantikus, Helyi konyha, Üzleti találkozók
Étkezési lehetőségek: Késő éjszakai, Reggeli, Vacsora, Foglalások
Értékelés időpontja: 2018. július 30.

Alapvetően bennem van a hiba és ilyenkor hajlamos vagyok túlgondolni egy-két dolgot. Pl. mi van akkor, ha egy borkedvelő vendég egyszerű koktélt szeretne inni. Itt bizony nem tud. Hasonlóképpen a sör: összesen 1 ü. 0,33-as osztrák kézműves sör volt az üzletben. A nevében is benne van: itt bort lehet kérni és kész.
Ha én kapom meg először az fogást, feleségem pedig - rajtam átnyúlva - a másodiknak, az bizony bosszantó pincérhiba.
A fentiektől eltekintve kellemes estét töltöttünk ott, az ételek kifogástalanok voltak. Érdemes kipróbálni, nagyszerű gasztro-élmény.

2  Köszönet neki: a_nagy_levin

Értékelés időpontja: 2018. május 30.

Többször jártunk az étteremben, nagyon szeretjük mert finomak az ételek és italok és a felszolgálók nagyon kedvesek.

2  Köszönet neki: Szandra1203
Értékelés időpontja: 2018. május 25.

Csodálatos 3 órát töltöttünk a Borkonyhában. Végtelenül figyelmes, kedves kiszolgálás mellett fogyasztottuk el a degusztációs menü fogásait, melyek mellé kiváló borokat szervíroztak számunkra. Mindegyik étel mind megjelenésében, mind ízvilágában első osztályú volt. Külön köszönjük Sárközi Ákos séf úr közvetlenségét, figyelmességét. A férjem születésnapja alkalmából készített meglepetés fogása megkoronázta az egész estét. Mindenkinek ajánljuk az éttermet. Biztosan visszatérünk.

1  Köszönet neki: AndreaL6710
Értékelés időpontja: 2018. május 19.

Ami kiváló volt:a kiszolgálás. Kedélyes, kedves, mindig odafigyelő. Viszont a degusztációs menü harmadik fogása után félórás szünet. A bélszin langyos volt.

Köszönet neki: ISTVAN L
Értékelés időpontja: 2018. április 13. mobiltelefonon

A degusztációs menüt ettük.
Csodás ételek, mennyei borpárosítással.
5 fogás, 5 borral. Mindenkinek ajánlani tudom!

1  Köszönet neki: Road647646

A következőt megtekintő utazók: Borkonyha ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Borkonyha? Ossza meg benyomásait!