“Budapest Sas utca”

Borkonyha
Milyen alkalomra? Romantikus, Üzleti találkozók, Helyi konyha
Étkezési lehetőségek: Késő éjszakai, Vacsora, Reggeli, Foglalások
Értékelés időpontja: 2018. október 6. mobiltelefonon

Sajnos levest nem találtam ami az aznapi kedvem lett volna megkostolni.Főétel szarvasgerinc céklavariáciokkal.szarvasgerinc finom omlos volt .amellé tálalt céklavariáciokkal már rontott az ősszképen ugyanis bekerült a variáciokba egy kis ecetes cékla az rontott az őszképen.de igy is 8 a 10 ből .és végre egy nagy pozitivum a vaj és a piritos után kaptam egy pici disznosatott a séf ajándékaként full nagyon finom volt de olyan kicsi hogy le se tudtam fotozni gyorsan bekaptam nehogy elvigye valaki!!A deszert egy szilvás kukoricás fahéjas mous kukorica variáciokkal hát itt a pattogatott kukorica nem illet a képbe !más gyümőlcsel fulos lett volna.Ősszességében 10-8at most is hozták kár ezért a két kis hibáért ..

Köszönet neki: deaklaci76

Értékelés időpontja: 2018. augusztus 31. mobiltelefonon

Kiválló minden!
Ételek minösége , ize, látványa!
Kedves felszolgálás, rugalmasak mindenben!
Ujra fogunk menni!Foglalni kell asztalt mert csak ugy betopanva nem biztos hogy kapunk helyet...

Köszönet neki: sanyeccc
Értékelés időpontja: 2018. augusztus 22.

Többször próbáltuk , az ételek valóban zseniálisak.Kevés helyen lehet Budapesten hasónló minőséget kapni. A szervíz rendben van.Egyetlen egy dolgot hiányoltunk minden alkalommal ,a zenét :(
Összeségében, jó étterem kiváló konyhával!Erősen ajánlott.

1  Köszönet neki: Sightseer659946
Értékelés időpontja: 2018. augusztus 11. mobiltelefonon

Több év után látogattam el újra ebbe az étterembe. Az ételek minősège szinte semmit sem változott :) Hozza azt a színvonalat, amit az ember elvár egy ilyen helytől. A felszolgálók hozzáállásával sem volt gondunk.

1  Köszönet neki: Coastal763648
Értékelés időpontja: 2018. augusztus 7. mobiltelefonon

A Borkonyha egy remek hely. Degusztacios menut ettunk a la Sarkozi Akos, olyan fogasokat volt alkalmunk vegigenni, amilyeneket vagy meg sosem probaltunk, vagy mar probaltuk, de az a verzio koszonoviszonyban sem volt az itt kostolttal. A legnagyobb meglepetest a husok okoztak (lazac, vaddisznopofa, ozgerinc es zuza), elkepeszto, hogy husok tudnak ilyen szaftosak es izesek lenni, de a zoldsegek elkeszitesenek modja is egeszen zsenialis, roppanosak, az izuk robban a szajban, nagyon finom volt minden. A fogasok mindegyike jatek a szinekkel, texturakkal es izekkel, minden egyes elem tartogatott valami meglepetest. A talalas egesz egyszeruen gyonyoru, a kiszolgalas is tokeletes volt, minden kivansagunkat lestek, es ami kulonosen tetszett, az a felszolgalok felkeszultsege volt, tudtak, hogyan keszulnek az etelek, a borvalasztasban is tudtak segiteni. Akos megerdemelte a csillagot, nagyon klassz helyet visz:)

1  Köszönet neki: sconiebabe

A következőt megtekintő utazók: Borkonyha ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Borkonyha? Ossza meg benyomásait!