“Tényleg kiváló!”
Borkonyha értékelése

Borkonyha
Milyen alkalomra? Helyi konyha, Romantikus, Üzleti találkozók
Étkezési lehetőségek: Reggeli, Vacsora, Késő éjszakai, Foglalások

Eddig kétszer vacsoráztunk itt, mindkét alkalommal elégedetten távoztunk. Profi a kiszolgálás, figyelmes, udvarias és felkészült. Az ételekkel kapcsolatban minden kérdésünkre megkaptuk a választ. A borválaszték valóban remek, és az alkoholmentes italként kínált Agárdi Almárium Almalé is kiváló. A hangulattal tulajdonképpen nincs gond, de számomra sajnos kicsit zsúfolt a hely, túl közel volt a szomszédos asztal
Előételként borjúvelőt választottam kelkáposztával és árpagyönggyel, főételnek malactarját padlizsánnal és mángolddal, desszertként pedig a "kukorica, szilva, fahéj" elnevezésűt, majd még egy kis körtefagylaltot. Minden ízletes volt, és a tálalás gyönyörű.
A főételben nekem kevés volt a köret, a végére túl soknak éreztem a húst, ami természetéből fakadóan kicsit zsíros is. Nem hibaként tekintek erre, mivel ez ízlés kérdése, sajnos az én ízlésem nem követi az aktuális ételdivatot.
A desszertben a kukorica ötletes volt, kicsit meghökkentő is, nagyon tetszett.
Színvonalas hely, csak ajánlani tudom, mi is biztosan visszatérünk még.

Köszönet neki: ms_duchemin

Értékelés időpontja: 2018. október 6. mobiltelefonon

Sajnos levest nem találtam ami az aznapi kedvem lett volna megkostolni.Főétel szarvasgerinc céklavariáciokkal.szarvasgerinc finom omlos volt .amellé tálalt céklavariáciokkal már rontott az ősszképen ugyanis bekerült a variáciokba egy kis ecetes cékla az rontott az őszképen.de igy is 8 a 10 ből .és végre egy nagy pozitivum a vaj és a piritos után kaptam egy pici disznosatott a séf ajándékaként full nagyon finom volt de olyan kicsi hogy le se tudtam fotozni gyorsan bekaptam nehogy elvigye valaki!!A deszert egy szilvás kukoricás fahéjas mous kukorica variáciokkal hát itt a pattogatott kukorica nem illet a képbe !más gyümőlcsel fulos lett volna.Ősszességében 10-8at most is hozták kár ezért a két kis hibáért ..

Köszönet neki: deaklaci76
Értékelés időpontja: 2018. augusztus 31. mobiltelefonon

Kiválló minden!
Ételek minösége , ize, látványa!
Kedves felszolgálás, rugalmasak mindenben!
Ujra fogunk menni!Foglalni kell asztalt mert csak ugy betopanva nem biztos hogy kapunk helyet...

Köszönet neki: sanyeccc
Értékelés időpontja: 2018. augusztus 22.

Többször próbáltuk , az ételek valóban zseniálisak.Kevés helyen lehet Budapesten hasónló minőséget kapni. A szervíz rendben van.Egyetlen egy dolgot hiányoltunk minden alkalommal ,a zenét :(
Összeségében, jó étterem kiváló konyhával!Erősen ajánlott.

1  Köszönet neki: Sightseer659946
Értékelés időpontja: 2018. augusztus 11. mobiltelefonon

Több év után látogattam el újra ebbe az étterembe. Az ételek minősège szinte semmit sem változott :) Hozza azt a színvonalat, amit az ember elvár egy ilyen helytől. A felszolgálók hozzáállásával sem volt gondunk.

1  Köszönet neki: Coastal763648

A következőt megtekintő utazók: Borkonyha ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Borkonyha? Ossza meg benyomásait!