“Sör + kacsa”

Pater Marcus Abbey
Milyen alkalomra? Nagy csoportok
Étkezési lehetőségek: Ebéd, Késő éjszakai, Reggeli, Vacsora, Foglalások
Környék: I. kerület/Buda
Értékelés időpontja: 2018. február 18.

Nem járok elég gyakran ahhoz, hogy 'megunhassam' a kacsájukat! Nem állítom, hogy soha, sehol nem ettem jobbat, de egy kézműves félbarna édeskés sör mellé nem kívánnék mást! Természetesen a sörkínálat masszív, és étel is van bőven a kacsán túl! Az atoszféra kellemes, a kiszolgálás barátságos, aki még nem volt, menjen! (nem mintha aggódnék, hogy nincs elég vendég! :D)
Részemről mindenképp jár az öt pötty! Köszönöm a mindenkori szíves vendéglátást!

1  Köszönet neki: adakov

Értékelés időpontja: 2018. január 10. mobiltelefonon

Az ország legfinomabb söreit ittam itt. Az árak kicsit elszabadultak, de talán a hely fekvésének is köszönhető. Életem eddigi legjobb Somlóija is ehhez a helyhez köthető. Ajánlom mindenkinek.

2  Köszönet neki: ZsoltS674
Értékelés időpontja: 2016. november 29. mobiltelefonon

Többször jártunk már ebben a belga sörözőben, most sem csalódtunk. A sör választék óriási, lehetetlen mindent kipróbálni, az ételek választéka nem túl nagy szerencsére, így egyszerűbb a választás- viszont minden nagyon friss, finom, és nagyon gusztán tálalt. A hamburgerük igazán ízletes, a napi ajánlat pedig az évszakhoz igzodik. A személyzet kedves, ár érték arányban elfogadható.

Köszönet neki: vkricsi
Értékelés időpontja: 2016. július 18.

Vacsora közben a szakács üvöltözését és káromkodását hallgatni fantasztikus volt miután hajlandó volt letenni a telefonját a felszolgálókkal együtt.Színvonal aluli nem ajánlom senkinek!!!

1  Köszönet neki: themarce2016
Értékelés időpontja: 2016. április 18.

A sörök és a felszolgált ételek is nagyon kellemesek voltak, a pincérek kedvesek és figyelmesek. Érdemes lenne visszatérni.

1  Köszönet neki: rokatunder

A következőt megtekintő utazók: Pater Marcus Abbey ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Pater Marcus Abbey? Ossza meg benyomásait!