“Jóféle mexikói ételek”

Tacos Locos
Étkezési lehetőségek: Reggeli, Késő éjszakai, Házhoz szállítás, Foglalások
Környék: VII. kerület/zsidó negyed
Értékelés időpontja: 2017. április 23. mobiltelefonon

Aki szereti a csípős, fűszeres mexikói konyhát annak mindenképpen megéri betérni! A kiszolgálás gyors és kedves, az ételek igen finomak.

Köszönet neki: Ctamas87

Értékelés időpontja: 2017. március 19.

Az ételek mexikóinak vannak kikiáltva, de inkább magyaros az ízvilág...a quesadilla tortillalapja olyan, mintha mikrózva lenne, nincs megpirítva, rágós az egész. A húst nagyítóval kellett benne keresni. Rossz az ár-érték arány.

1  Köszönet neki: Bettina B
Értékelés időpontja: 2017. március 18. mobiltelefonon

Baráti társasággal voltam, nagyon finom volt a burger, marhahúsból készült, ropogós baconnal, cheddar sajttal, hozzá illő szószokkal. Isteni volt!:) A kiszolgálás kedves és gyors, csak ajánlani tudom mindenkinek az éttermet!

Köszönet neki: 791gabriellah
Értékelés időpontja: 2017. március 9. mobiltelefonon

Borzalmas élmény volt! Senkinek nem ajánlom hogy adamenjen! A pincér hozzánemértő, túl személyeskedő. Az ételek egysíkúak. A számlára 30 percet vártunk és közben a pincérünk szidta a kollégáját hangosan nekünk, hogy milyen béna. Végül a kasszához kellett mennünk, hogy ki tudjuk fizetni a számlánkat. Kompenzáció eszükbe sem jutott! Ilyen "élményem" még soha nem volt, de nem is akarok többet! Biztos, hogy a környékére sem megyek többet!

Köszönet neki: Mónika N
Értékelés időpontja: 2017. március 2.

az étterem nagyon jó helyen van és nagyon ügyesen, kedvezménnyel csábítják a színházba járókat. A felszolgálás nagyon készséges és az ételek is nagyon finomak, aki mást akar enni, mint a megszokott ízvilágunk, annak bátran ajánlom.

Köszönet neki: 75BSG

A következőt megtekintő utazók: Tacos Locos ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Tacos Locos? Ossza meg benyomásait!