“Tokeletes”
Busulo Juhasz restaurant értékelése

Busulo Juhasz restaurant
Étkezési lehetőségek: Késő éjszakai, Foglalások
Környék: Gellért-hegy

Kivalo minusegu eteleket mar csak a hihetetlenul profi pincerek tudtak felulmulni!
Ketsegtelenul a legjobb etterem ahol valaha jartam Pesten.

Köszönet neki: lackos82

Értékelés időpontja: 2018. április 10.

Csak ajánlani tudom az éttermet, nem fog csalódást okozni!
Párommal egy nagyon finom és kellemes hangulatú ebédet töltöttünk itt. A levesek közül a sütőtököt és a vargányakrémet kósoltuk, mindkettő ízletes volt. A főtelek közül én a tőkehalat, ő pedig a szarvasgerincet választotta. A hal egy költemény volt minden összetevő jól összepasszolt a tányéron, még egy céklás ráksziromféleség is helyet kapott a zöldek mellett. Nagyon egyben volt. A szarvas is nagyon omlós volt.
A kiszolgálás figyelmes, de nem tolakodó.

Köszönet neki: Magdolna V
Értékelés időpontja: 2018. február 28.

Születésnapom volt tegnap, valami különleges helyet keresett a fiam. Hát megtalálta!!!! Zseniális konyha, kiemelten udvarias személyzet. Nagyon jól éreztük magunkat.

1  Köszönet neki: Kata P
Értékelés időpontja: 2018. február 7.

Ha a remek ételek elfogyasztása előtt még gyönyörködni is szeretsz bennük, illetve közben és utána is előkelőnek szeretnéd érezni magad, vagy csak kiszakadni a mindennapok szürkeségéből, úgy itt a helyed! Ne törődj semmivel, csak élvezd a pillanatot!

Köszönet neki: Drooz1
Értékelés időpontja: 2018. február 4. mobiltelefonon

Nagyon szép kialakítású hely , az elhelyezkedése és a kilátás nyílván nagy előnye. A hangulata és a tér jó. A kiszolgálás igazán udvarias nem tolakodó. A konyhát nyiílván nehéz egy ebéd alapján megítélni. A levesek finomak voltak. A főételnek szánt kacsamellnél ettem már jobbat. A marhapofa knédlivel viszont jó volt . Nekem a mellé adott dinsztelt hagyma kicsit kilógott az izlésvilágomból , de alapvetően ok. A somlói tényleg finom . 200 méterrel lejjebb olcsóbban is ehetünk ilyeneket , de itt a hely és az érzés amiért jöttünk. :)

Köszönet neki: BLtheGreat

A következőt megtekintő utazók: Busulo Juhasz restaurant ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Busulo Juhasz restaurant? Ossza meg benyomásait!

;