“Baráti sörözés”
Beerstro 14 értékelése

Beerstro 14
Értékelés időpontja: 2020. szeptember 9. mobiltelefonon

Tökéletes hely ha baráti sörözést tervezel ès finom erdèlyi mics is van az ízek szerelmeseinek. Ugyanakkor köszönet Bencènek a precíz felszolgálásèrt.

Köszönet neki: szantoanna12
beerstro14, a Beerstro 14 alkalmazásában álló Owner válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva 3 héttel ezelőtt

Kedves Anna,
Köszönjük az értékelést. Várjuk vissza szeretettel,
Beerstro

Értékelés időpontja: 2020. szeptember 3. mobiltelefonon

Nagyon szuper kiszolgálásunk volt (Sziszi). Én rábíztam, hogy mit egyek, igyak. Teljesen elégedettek voltunk.

Köszönet neki: czirjakbence99
beerstro14, a Beerstro 14 alkalmazásában álló General Manager válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2020. szeptember 4.

Kedves Bence,

Köszönjük az értékelést Sziszi nevében is. Várunk vissza szeretettel!

Üdvözlettel,
Beerstro14

Értékelés időpontja: 2020. szeptember 3.

Párommal mentünk vacsorázni, mikor oda értünk láttuk hogy tele van, de a pincér fogadod minket és egy két fős asztalt terített nekünk, már itt furcsa volt máshol már tovább küldtek volna minket.
Leültünk már egyből kaptuk az étellapot.
Barackos sört rendeltünk amit ajánlás alapján választottunk, és nem bántuk meg miután a sör ízét kiélveztük le adtuk az étel rendelésünket.
A telt ház láttán féltünk sokat fogunk várni, de szerintem ekkora forgalom mellet 30 perc várakozás az semmi. Mivel a pincér úgy gondolta hogy sokat vártunk megkínált minket pálinkával, amit a ház ajándéka kent kaptunk. Miután megkaptuk az ételeket ott csúcsosodott ki minden, mint a tálalás mint az ízek mint az adagok bőségesek voltak és ízletesek, de azért ezek után nem tudtuk kihagyni a desszertet se ami úgyszintén tökéletes votl!
Köszönjük ezt a csodálatos vacsorát BENCÉNEK!!
aki a telt ház mellet is ilyen gyorsan precízen és figyelmesen ki szolgált minket.
Csak ajánlani tudom mindenkinek!
Úgy érzem mi is törzsvendégek leszünk párommal!

Köszönet neki: matemeszaros98

Kedves Máté,

Nagyon köszönjük a részletes beszámolót és a kedves sorokat mind a magunk, mind kollégáink nevében.
Várunk vissza szeretettel!

Beerstro14

Értékelés időpontja: 2020. szeptember 3.

Jó sörök, kiülős rész, gyors kiszolgálás, Sziszi miután elmondtam milyen sört szeretnék egyből tudott is ajánlani egyet ami tökéletes volt.

Köszönet neki: Flamel505

Kedves Flamel,

Köszönjük az értékelést. Örülünk, hogy sikerült megfelelő söröket ajánlani. Várunk vissza szeretettel,

Értékelés időpontja: 2020. szeptember 1. mobiltelefonon

Hangulatos, szuper hely, finom sörökkel és ételekkel, mindig szívesen járunk ide vissza. Nagyon kedves és figyelmes a kiszolgálás, külön köszönet Bencének, aki mindig nagyon segítőkész és a legjobb söröket ajánlja. ;)

Köszönet neki: noncsiinemes

Kedves Noémi,

Nagyon köszönjük a kedves sorokat és a visszajelzést.

Várunk máskor is szeretettel,

A következőt megtekintő utazók: Beerstro 14 ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Beerstro 14? Ossza meg benyomásait!