“Perfecto”

Caffe & Restaurant Gian Mario
Konyha: Olasz
Étkezési lehetőségek: Késő éjszakai, Reggeli, Házhoz szállítás, Foglalások
Értékelés időpontja: 2017. április 8. mobiltelefonon

Nagyon még vagyunk elégedve a hellyel. Vérbeli olasz étterem. A házigazdák nagyon kedvesek. Folyamatosan érdeklődtek hogy érezzük magunkat. Szimpatikus hely. Egy mind felett Csak így tovább. Tutti

1  Köszönet neki: bog_t2016

Értékelés időpontja: 2017. március 7.

Egy kedves barátom hívott el vacsorázni ahol ő elég sűrűn megfordul.Kívülről nagyon nem is lehet észrevenni a helyet. Helynek van egy jellegzetes hangulata... mondhatni elég olaszos. :) Pici helyet képzeljetek el egy elég családias légkörrel. Mindenki nagyon kedves és figyelmes. Csatoltam hogy nálam mire esett a választás az étlapról.
Ajánlani tudom mindenkinek. Legközelebb a pizzát fogom megkóstolni mert azt hallottam hogy "Világbajnok" ahogyan itt készül. Ígérem visszatérek... és ez nem fenyegetés! :)
Köszönöm hogy itt lehettem!

3  Köszönet neki: HalaszA
Értékelés időpontja: 2017. február 15.

Kollégákkal majdnem minden héten itt ebédeltünk.
Fantasztikusak az ételek, a kiszolgálás (Mario mindig megkérdezte, hogy milyenek az ételek, mindennel elégedettek vagyunk-e), olyan mintha az olasz tengeparton lennénk.
Sajnos már nem a környéken dolgozom, de enni még visszatérek oda:)
Mindenképpen ajánlom aki szereti az olasz ételeket, hangulatot.

1  Köszönet neki: toroklaszlo87
Értékelés időpontja: 2017. február 13.

Nagyon szeretem ezt a helyet, nagyon kedves a személyzet, a tulajdonosokkal az élen, édes kis hely, nagyon otthonosan érzi magát az ember, minden étel és ital nagyon fínom, nagy a választék, mindig van napi ajánlat. Nyáron kis terasszal üzemel, ami szintén hangulatos. Lokáció szempontjából is ideális.

1  Köszönet neki: kisbarbara
Értékelés időpontja: 2017. február 11.

Nagyszerű hely, finom ételekkel,mosolygós kiszolgálással,olaszos életérzéssel.
Ha vágyódsz Olaszország ízei után,szereted hallani a dallamos olasz nyelvet, jó hangulatra vágysz, akkor jó szívvel ajánlom a helyet.

1  Köszönet neki: adrienn-dxn

A következőt megtekintő utazók: Caffe & Restaurant Gian Mario ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Caffe & Restaurant Gian Mario? Ossza meg benyomásait!