“Egy kis Olaszország a pesti Belvárosban ”

Caffe & Restaurant Gian Mario
Konyha: Olasz
Étkezési lehetőségek: Reggeli, Késő éjszakai, Házhoz szállítás, Foglalások
Környék: Terézváros
Értékelés időpontja: 2018. március 2. mobiltelefonon

Kedves kiszolgálás, szuper pizza, minden extra kivansagunk szó nélkül teljesítve (pl. melegített áfonyalé, sajt nélküli pizza). Perfetto! Grazie a Voi!

Köszönet neki: Reviewmaniac83

Értékelés időpontja: 2017. december 22. mobiltelefonon

A legjobb pizza Budapesten! Mellé nagyon jó légkör és kedves kiszolgálás. Biztosan többször visszalátogatok még :)

Köszönet neki: FanniF42
Értékelés időpontja: 2017. november 22. mobiltelefonon

Szeretek idejárni mert sokszor olyan mintha olaszországba lennék, nagyon autentikus! A pizzák isteniek, az egyik legjobb, amit Budapesten ettem.

Köszönet neki: Global672443
Értékelés időpontja: 2017. november 9. mobiltelefonon

Atlagos pizza es pasta. Izetlen es rosszul konfiguralt alapanyagok.
Kiszolgalo kedves.
Puritan kornyezet es egyszeru - primitiv dekoracio.
Olyan mint egy etkezde.

Köszönet neki: MagyarA12
Értékelés időpontja: 2017. szeptember 27. mobiltelefonon

Mi csak szerettünk volna egy kellemes ebédet elfogyasztani a párommal, de sajnálatos módon ezt már az ajtóban elrontották!

2 percig senki hozzánk se szólt, pedig asztalfoglalásunk is volt! Nagy nehezen kaptunk egy hátsó hütőszekrény melletti helyet ahol senki nem foglalkozott velünk!

Három felszolgáló hölgy közül egyik sem kérdezte meg hogy ízlenek-e az ételek vagy hogy nincs e szükségünk valamire! A napi ajánlatokat dadogva és papírról olvasva tudtuk meg..párom ennek ellenére(esélyt adva..bár én itt felálltam volna) rendelt egy hagymalevest..aminek egyáltalán nem volt íze és a tálalása valamint a felszolgálása is kritikán aluli volt!

Felháborítónak tartom hogy az előételes tányérunk 13percig állt az asztalon...amit akkor vittek le mikor kihozták a főételt és letették a koszos tányér mellé majd jeleztem hogy kérem vigyék el!
A pizzam 14percig volt elöttem mire egy kedves (az egyetlen) olasz felszolgáló elvitte és becsomagoltatta nekem!
Majd nekünk kellett a kasszához mennünk és kérni hogy fizethessünk!
Mindezért a botrányos ebédért és szörnyű élményért 7040.-Ftot fizettünk!!!

Senkinek sem ajánlom!
Kizárólag elvitelre mert a pizzájuk igazán finom, kár hogy a szerviz és a kiszolgálás minősíthetetlensége elveszi az ember kedvét a visszajövetelhez!
Mi biztosan nem megyünk Önökhöz többet! Köszönjük!

7  Köszönet neki: konnathkorinna

A következőt megtekintő utazók: Caffe & Restaurant Gian Mario ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Caffe & Restaurant Gian Mario? Ossza meg benyomásait!